Dnes vychází festivalová ELLE

Červencové číslo se již tradičně nese v duchu filmového festivalu v Karlových Varech. Letos jsme vyfotili hvězdy nového filmu Havel, který režíruje Slávek Horák. Do snímku obsadil herecké osobnosti jako Alenu Mihulovou, Jiřího Bartošku nebo Aňu Geislerovou. Ale zásadní otázka zní: kdo bude hrát Václava Havla? O tom, jak přípravy filmu probíhají i odpověď na zmíněnou otázku najdete v červencové ELLE.

Co dál? Návrhářka Vanda Janda a vnučka Miloše Formana Antonie Formanová vyrazily na dámskou jízdu do Karlových Varů. Na střeše paláce Lucerna jsme vyfotili dvacet hereckých es, které tento a příští rok uvidíte v kinech.

Na stránkách ELLE se dozvíte třeba i to, co nás filmy učí o ženách, proč byste měli vyrazit do Cannes nebo čím to je, že všichni tak milujeme šampaňské. Modelky Kateřina Sokolová a Bára Podzimková vám ukážou své kosmetické taštičky do letadla a prozradí cestovatelské beauty triky. Také vám objasníme, proč svět zachvátilo kyslíkové šílenství.

Nechybí ani velká nálož letních trendů, kulturních tipů a novinek z gastronomie. Červencová ELLE je plná nejen filmové inspirace.

ELLE
ELLE
ELLE

EBC promo