Přesuňte pozornost ke svým nehtům: 5 největších trendů v nail artu

Z nail art trendů jsme vybrali ty nejkrásnější, které jsou zároveň jednoduché na přípravu a nevyžadují manikérský kurz, ani žádné speciální nástroje. Vypadá to cool a navíc je to skvělá zábava na dlouhé zimní večery.

Pro minimalisty

Nehet přelakovaný tělovým odstínem ozdobte jen drobnými barevnými tečkami. Vezměte si na pomoc třeba špendlík, kousek špejle nebo jeden z nástrojů, které bývají v pouzdrech s nůžtičkami a pilníkem. Jeho špičku namočte do barevného laku a lehce se dotkněte nehtu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Tečky můžete nahradit nebo doplnit barevnými proužky. Vyberte si lak s užší štěteček, který se příliš nerozjíždí a pruh vykouzlete jen jím. Pokud si nevěříte, počkejte, až spodní lak zaschne, rozstříhejte samolepící papírový štítek na úzké proužky, které přilepíte na nehet tak, aby orámovaly požadovaný tvar. Díky tomu nevadí, že tah štětečkem bude křivý, nebo někde přitáhnete - papír to zachytí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pro tvůrčí duše

Stejným trikem s nalepovacími papírky můžete vytvářet i další geometrické obrazce v nejrůznějších barevných kombinacích. Anebo na to jít opačným způsobem - na nehet přetřený podkladovým lakem nalepte papírek v požadovaném tvaru a nalakujte celou plochu, jak jste zvyklá. Jakmile lak zaschne, nálepky odstraňte a výsledek ještě zafixujte top coatem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pro milovníky šperků

Hitem posledních sezón jsou nehty zdobené flitry, kamínky, či perlami. Můžete si samozřejmě pořídit profi ozdoby v salonech či specializovaných e-shopech, velmi dobře ale poslouží i ozdoby z galanterie a lepidlo na nehty, které pořídíte v každé drogerii. Pro snadnější manipulaci je dobré připravit si ještě pinzetu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pro pamětníky

Vzpomínáte na masově rozšířený trend francouzské manikúry? Světoví manikéři si ho teď v modifikované verzi půjčují víc než kdykoli předtím. Zásadním rozdílem je, že je přiznaný, nehraje si už na přirozeně dokonalé nehty. Můžete tedy horní část nehtu zvýraznit ostře bílou barvou, ale klidně i modrou nebo třeba zelenou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Barevně orámovat můžete i úplně celý nehet, nebo jen jeho spodní část. I to můžete zvládnout špejlí do špičky nebo párátkem, i když ideální je tenký štěteček. Ideální je vylít si pár kapek laku na vatový tampon a s ním pracovat jako s malířskou paletou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pro nešikovné

Jednoduše nabarvěte každý nehet jinou barvou. Vypadá to zajímavě, je to trendy a navíc jde o skvělý způsob, jak konečně spotřebovat všechny ty barevné laky, které jste si doma shromáždila a stejně střídala jen dva oblíbené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Laky na nehty v top módních odstínech
Mohlo by se vám líbit

BEAUTY: Co jsme nejčastěji googlovali v oblasti krásy za minulý rok?

“Sám sobě kadeřníkem.” Ano, i tak by mohlo podle Google search znít motto uplynulého roku. A co jsme googlovali dál?
elle.cz