BEAUTY: Co jsme nejčastěji googlovali v oblasti krásy za minulý rok?

Většinou platí, že vyhledávač Google je takovou pravidelnou zastávkou mezi našimi nejniternějšími myšlenkami a snahou jim vetknout nějaký smysl. Hledáme zde virtuálně odpovědi i na ty nejintimnější otázky. Pojďme teď spolu alespoň částečně nahlédnout lidem do hlavy. Co se týče tématu, do krajností se pouštět nebudeme. Zajímá nás klasicky oblast krásy. Co jsme tedy nejčastěji vyhledávali v tomto roce z beauty světa?

Google sdílel žebříček nejvyhledávanějších hesel za tento rok a co se týče kosmetiky a DIY, pod záložkou “jak na to” se objevilo nezvykle mnoho dotazů týkajících se vlasů. Zkrátka to vypadá, že lockdown, všechny ty letošní karantény a zavřené salony způsobily, že jsme se stali sami sobě kadeřníky.  

1. Jak stříhat pánské vlasy doma 
2. Jak “plopovat” 
3. Jak si barvit vlasy doma 
4. Jak si mýt ruce 
5. Jak nastylovat takzvané “curtain bangs” 
6. Jak stříhat dámské vlasy doma 
7. Jak udělat copánky bez uzlíků 

A co jsme chtěli vědět dál?

Do nejužšího výběru se celosvětově dostalo i pár kosmetických témat a péče o pokožku. Chtěli jsme vědět, jak vyrobit domácí dezinfekci nebo nosit či ušít roušku, ovšem vlasy hrály rozhodně prim. Je vidět, že koronavirus se stal leitmotivem celého roku a zasáhl opravdu do všech oblastí lidského života. Doufejme, že v příštím roce se situace změní, a my si už budeme moci dojít bez obav do kadeřnictví či na nehty a ukojit své marnivé touhy u profesionálů.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA