Beach waves: Naučte se účes v rytmu vln snadno a rychle

 

Sexy look, jako byste právě vylezla v oceánu a nechala si vlasy vysušit na sluníčku, není jen tak. Vlny musí být co nejvíce nepravidelné a dlouhé. Línější beauty queens mohou použít difuzér, ale pokud chcete dosáhnout ještě dokonalejší kopie účesů jako z přehlídkových mol, budete potřebovat pár kadeřnických pomocníků a šikovné ruce.

 

ZAPLEŤTE TO

Jedením z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak vytvořit dokonalé plážové vlny, je právě tento. Stačí zaplést copy či zamotat vždy dva prameny k sobě a zajistit je gumičkou. Vezměte do rukou žehličku, nastavte ji na střední teplotu a postupně s ní tiskněte zapletené vlasy. Postupujte vždy směrem odshora dolů. 

 

 

 

POPADNĚTE KULMU

Kulma a vlny k sobě ladí stejně dokonale jako beran a lev, býk a váhy či ryby a rak... Je to zkrátka “match made in heaven”. Vždyť taky kulma byla k tomuto účelu přímo stvořena. Jak s její pomocí ale vykouzlit ledabylé vlny, aby to vypadalo, že jste se vlastně vůbec nenažila? Volte jistě větší průměr tohoto kadeřnického náčiní, protože potom nebudou vaše lokny příliš definované a vlasy určitě nakonec rozčešte a v předklonu protřepejte konečky prstů. Nikdo totiž nestojí o prstýnky jako ukradené od panenky Barbie...

 

Mohlo by se vám líbit

Byznys vpředu a zábava to úplně není. Nejošklivější účes je zpět

Držte si klobouky, mullet se vrací na scénu. Které slavné osobnosti si ho oblíbily? A proč se ho nemůžeme zbavit?
elle.cz

 

VYŽEHLETE TO

S dobrou žehličkou dokáže i úplný kadeřník amatér doslova zázraky. Pokud zrovna netoužíte po definovaných kudrlinkách jako měla Julia Roberts v Pretty Woman, ale chcete spíš dosáhnout výsledku à la Serena v Gossip Girl, a právě kvůli královně beach waves Blake Lively jste rozklikly tento článek, toto je návod přímo pro vás. S žehličkou totiž vytvoříte vlny, které jsou spíše protáhlé, a ne tolik pravidelné. Před úpravou vlasů však použijte sprej s mořskou solí a myslete i na tepelnou ochranu.

 

 

 

VYSPĚTE SE NA TO

Získejte dokonalé vlny a nezatěžujte své kadeře zbytečnou tepelnou námahou. Před spaním - ideálně ihned poté, co vylezete ze sprchy, jen vlasy vysušte fénem, zapleťte dva copy a nechte je tak přes noc. Ráno rozpleťte a voilà! Cool účesje na světě. Upravit ho můžete ještě například suchám šamponem, který dodá objem či olejem, který se postará o lesk.

 

Ty nejlepší sea salt spreje:
Mohlo by se vám líbit

10 největších vlasových trendů roku 2021 podle kadeřníků celebrit

Co si budeme nalhávat, rok 2020 nebyl pro naše vlasy tím nejpřínosnějším. Kadeřnictví byla zavřená a nekonaly se žádné akce, na které bychom se mohly pořádně učesat. A postupně si některé z nás začaly uvědomovat, že nám to chybí. No neříká se nadarmo „vlasy dělají člověka“. Hezký účes nám skutečně může zvednout náladu. Proto vám přinášíme několik tipů od kadeřníků světových celebrit, kteří na svém Instagramu i přes nepříznivou situaci stále sdílí účesy, kterými se můžeme v roce 2021 inspirovat.
elle.cz