REKLAMA
REKLAMA

Vychytávky hvězdných kadeřníků a blogerek

Kdyby nám mohli doporučit pouze jednu jedinou věc, jež by neměla chybět v naší koupelně, která by to byla? Oblíbených VIP kadeřníků, hairstylistů a beauty blogerek se zeptala redaktorka ELLE Anna Machová. 

Pavlína Fulínová

PAVLÍNA FULÍNOVÁ

Top Stylist Toni & Guy

„Rotační stylingová kulma Bio Ionic StyleWinder je pro mě už několik let number one. Kulma má rotační systém, který umožní rychlý a pohodlný styling jak pro kadeřníky, tak i pro klientky při domácí péči. Vytvoří hladké i messy vlny, záleží na zvolené technice natáčení a vybraných produktech.”

Rotační a stylingová kulma StyleWinder, BIo ionic, 3490 Kč

CARA
Lucie Winklerová

LUCIE WINKLEROVÁ

Beauty blogerka El Beauty Blog

„Jestli je něco pro moje vlasy nutností, pak žehlička. Nejlépe taková, jež vlasy neničí, nevysušuje, žehlí perfektně i na nižší teploty a je nahřátá během pár vteřin. Tohle vše splňuje žehlička Bio Ionic. Vyžehlí vlasy úplně dohladka za krátkou dobu, a protože skvěle po vlasech klouže, jdou s ní bez problémů udělat i vlny!

Žehlička na vlasy GoldPro Smoothing & Styling Iron 1.5“, BIO Ionic, 3490 Kč

CARA
TOP vlasové vychytávky

IGOR SEDLÁK

Kadeřník roku 2017

„Mám mnoho oblíbených nástrojů, které ve své kadeřnické praxi používám. Ale nejdůležitější je pro mě kvalitní kartáč. Používám dánskou značku HH Simonsen. Tento kartáč je unikátní především v tom, že když se při fénování nahřeje, dokáže vlasy dokonale vyhladit a dodat jim jedinečný lesk a tvar. Navíc je z přírodních materiálů, jichž jsem zastáncem.”

Kartáč na vlasy, HH simonsen, 39 eur

CARA
MARTIN TYL

MARTIN TYL

Majitel kadeřnictví New You

„Miluju design fénu Dyson. Je to neuvěřitelný posun proti dosavadním fénům už jen tím, že je podstatně menší a lehčí. Jinak se drží v ruce, takže si na něj musíte chvíli zvykat, ale pak vás ohromí jednoduchá manipulace. Především bych vyzdvihl rychlost, s níž vlasy vysušíte a která mimo jiné méně zatěžuje vlasovou pokožku. Bonusem je tichý provoz. Vysoká cena je jen odrazem výkonu.” 

Vysoušeč vlasů Supersonic Fuchsia, DYSON, 10 799 Kč

CARA
NINA KRAJČO

NINA KRAJČO

kadeřnice

„Mám ráda horký kartáč od GHD Glide, který vyhladí krepaté vlasy, aniž by je uplácnul jako žehlička. Oproti ní je s ním práce pro někoho, kdo není dvakrát zručný, mnohem komfortnější. Navíc je to po dlouhé době nástroj, jemuž jsem moc nevěřila, ale překvapil mě a funguje skvěle.“

Horký kartáč, GHD glide, 193 eur

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA