REKLAMA

Dárky, jimiž potěšíte každou maminku

REKLAMA

Způsobů, jak vyjádřit obdiv a vděčnost své mamince, je spousta. Dárek, květiny nebo čokoláda sice potěší každou z nás, ale proč letos nezkusit vymyslet něco originálnějšího? Něco, co bude stejně nevšední jako dnešní doba, něco, na co budete společně vzpomínat ještě několik let poté a něco, co bude mít skutečnou hodnotu. Který z dárků ze seznamu letos vyberete vy?

 

Vzpomínkový večer

Nalijte si s maminkou víno, pohodlně se usaďte a pusťte si vaši oblíbenou hudbu. Na programu je prohlížení starých fotek a pouštění si videí z dětství! Pokud tyto cenné materiály máte stále ještě na kazetách, je na čase je přesunout na disky, a mít je tak pojištěné. Navíc flashka s mašličkou plná vzpomínek na vaše mládí může být tím nejhezčím dárkem, co kdy maminka dostala. Garantujeme vám, že se společně nejen dojmete, ale i nasmějete.

 

Sváteční snídaně

Vstaňte o trošku dřív, než jste zvyklá a jeďte překvapit svou maminku královskou snídaní! Kdo by odolal sladce vonícím lívancům nebo čerstvému ovoci? Když navíc přidáte váš nejoblíbenější způsob vajec a avokádový toast, bude to ten nejhezčí začátek dne, který si lze představit. A nezapomeňte na šampaňské, maminky ho můžou i k snídani!

 

Domácí spa

Neděle i den oslavující matky jsou ideální k tomu, udělat si beauty day. Masku si společně dejte nejen na obličej, ale i na vlasy, ruce, nohy nebo na pusu. Až budete zregenerované, nalakujte si nehty, natočte vlasy, udělejte si navzájem bláznivý make-up, peeling a zakončete to vanou plnou bublinek. Možná se z těchto domácích lázní stane nejen vzpomínka, ale i oblíbená tradice!

 

Chvilka vděčnosti

Pozvěte maminku na kávu nebo na drink a v klidu si povídejte o vás, vaší lásce, vděčnosti, poděkujte ji za vše, co pro vás kdy udělala a vyjádřete jí svůj vděk slovy, objetím či polibky. Starosti a klepy o sousedce nechte pro jednou na jindy, dnešek patří jenom vám!

 

Poukázka na úklid

Komu by se někdy nehodilo zvednout telefon a mít za pár hodin uklizený celý dům nebo jen naleštěnou koupelnu? Nemluvíme teď o objednání si paní na úklid, ale o vás, protože vy to stejně umíte nejlépe a mamince „poukázka“ na úklid nebo třeba na uvaření večeře udělá jistě radost. Pokud nejste milovnice úklidu, můžete vymyslet, cokoli vás napadne. Stačí napsat vaši dovednost na hezký kus papíru a nemateriální dárek je na světě! Co takhle poukázka na masáž nebo společnou procházku?

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA