ELLE pro Ukrajinu: Připojte se ke kampani na podporu týmu ELLE Ukraine

Tým ELLE Ukraine v současné době připravuje speciální sbírkové vydání v anglickém jazyce a ukrajinštině věnované aktuálnímu dění na Ukrajině. Vydání bude obsahovat i digitální čísla vytvořená redakcí ELLE Ukraine od začátku ruské invaze. Pod názvem Ukrajina 2022 bude věnováno tomu, čím se pro Ukrajinu stal rok 2022. Kromě již vydaných materiálů bude číslo obsahovat také sérii nových rozhovorů a materiálů věnovaných nové ukrajinské realitě, se kterou se tamní den co den potýkají.

Od začátku ruské vojenské agrese na Ukrajině bylo kvůli vojenským operacím znemožněno vydávání tištěných verzí ELLE. Navzdory okolnostem však redakce pokračovala ve své práci a rozhodla se dělat čísla pouze v digitální podobě. Práce na publikaci v novém formátu začaly již v prvních dnech války a za pouhé tři týdny již bylo na webu elle.ua zdarma ke stažení první digitální vydání. Dostalo název Hope a na rozdíl od dosavadních titulů se věnovala tématům pro publikaci netypickým. Stejně jako druhé číslo, které vyšlo o něco později. Obě čísla se stala jakýmsi vojenským časopisem, který zaznamenával novou realitu. Tým ELLE Ukraine dostal od čtenářů mnoho dotazů, zda uvidí svět tištěné verze časopisů? Proto bylo rozhodnuto, že musí vzniknout i tištěná verze.

Tým ELLE Ukraine považuje toto téma za velmi speciální. Nejen proto, že popisuje nový svět, ve kterém se musí naučit žít, ale také pro poselství, které chtějí sdílet se všemi, kdo dnes stojí za Ukrajinou. Někdy se nám dějí věci, kterým je těžké uvěřit, věci, které se nám zdají nemožné... a události roku 2022 na Ukrajině jsou právě takové. Redakce má navíc ambiciózní plány obnovit tištěnou edici ELLE v roce 2023 a oznamujeme přípravu v obvyklém formátu s tradičními sekcemi 4 čísel ELLE – jarní, letní, podzimní a zimní. Stejně jako doposud chtějí i nadále inspirovat své čtenáře a spolupracovat s dlouholetými partnery.

Zveme vás společně k tomu, abyste se připojili ke kampani solidarity, která pomůže udržet činnost týmu ELLE Ukraine financováním mimořádného vydání Ukraine 2022 a dalších připravovaných čísel...

REKLAMA