REKLAMA

Jak oslavit narozeniny v karanténě?

REKLAMA

Karanténa nezastaví ani vaši oslavu narozenin, slibujeme! Mít narozeniny na jaře považuje většina lidí za výhodu. Venku se otepluje, podniky vytahují zahrádky a všechno rozkvétá a voní. Ale vzhledem k nouzovému stavu a pandemii musíme své plány na oslavu narozenin přehodnotit. Zrušte rezervace, oželte dárky a nekupujte tolik alkoholu. Letos se slaví doma! Nezoufejte, i tam se dá uspořádat večírek, na který jen tak nezapomenete.

 

Jako v oblíbené kavárně

I když pravděpodobně nikdo nepřijde, buďte celý den s vaším partnerem, spolubydlícími nebo rodinou. Důležité je, abyste celý den nestrávili sami v posteli. Vstaňte brzy, vykročte pravou nohou a udělejte si tu nejlepší kávu nebo čaj, který umíte. Sníte o tom, jak byste si užívali snídani ve vašem oblíbeném podniku? A dali byste si spíše vejce Benedikt nebo vafle s mascarpone? Nebojte, nevyvoláváme ve vás plané naděje, prostě si je objednejte domů. Rozvážkové služby vám snídani dovezou přímo před dveře. Kdy jindy tento luxus vyzkoušet, než když máte narozeniny? A to platí i s dortem!

 

hb

 

Den volna

Dnes žádná práce nebo úklid. Pokud vám to vaše práce dovolí, dejte si den volna. I přes to se upravte (všechny víme, co s námi udělá výrazná rtěnka nebo řasenka), použijte parfém na výjimečné příležitosti a užívejte si třeba ve společnosti vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu. Žádné drama ani horory! Komedie nebo romantika je nejspíše to pravé.

 

Hosté přicházejí

Být hezcí se vám vyplatí, je na čase pozvat na oslavu kamarády, známé i rodinu. Díky bohu za dnešní vymoženosti! Vytvořte skupinový videohovor, pohodlně se usaďte, nalijte si skleničku prosecca a nechte si zazpívat Hodně štěstí zdraví. Slzy budete mít na krajíčku, ale vaši přátelé vám dodají energii i naději, že to vše brzy skončí a vy to oslavíte ještě jednou. Společně.

hb

Rozbalování dárků

A co dárek? Ještě, že jde nakupovat on-line. Dělat si radost musíte nejen o narozeninách, ale především v krizových situacích. Že už dlouho toužíte po této kabelce? Teď k ní máte dvojnásobný důvod, objednejte si ji! Došla vám oblíbená pečující kosmetika? Vložte ji do „košíku“.

 

Narozeninový zen

Poté, co se „vrátíte z nákupů“, zacvičte si jógu nebo si čtěte s dolitou skleničkou. Večer v karanténě nepatří bujarým párty až do rána, ale klidnému večeru, který bude příjemnou změnou ve vašem životě. Doufáme, že si vše dokumentujete. Ať už na instastories, nebo do rodinného alba, díky němuž se budete této improvizované oslavě za pár let smát.

Všechno nejlepší!

 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA