Musíte vidět: Tohle je válka!

Když každý den kličkujete mezi výbuchy granátů a unikáte výstřelům zbraní nepřátel státu, snadno se vám stane, že vás mine i šíp Amorův. Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), dva špičkoví agenti, kteří pravdu o svém nebezpečném povolání schovávají za obyčejné a nudné profese, pocítí potřebu jednou místo svého těla ohrozit i srdce. Tuck se vydá do seznamky, FDR vsází na svůj nepopiratelný šarm a modré oči, jimž ještě žádná neodolala. A oba potkají Lauren (Reese Witherspoon). Kariéristku, která měla prozatím randění na druhé koleji. Oba agenti věří, že je to ta pravá. Pro koho se Lauren nakonec rozhodne?

Americký producent a režisér McG servíruje milostný trojúhelník v rychlém tempu. Po sobě následují scény akční, vášnivé i romantické. Ta pravá komediální linie nastupuje ve chvíli, kdy oba agenti zjistí, že jejich vysněná Lauren je jedna a tatáž dívka. Vzájemná rivalita a odhodlání vyhrát závod o srdce drobné blondýnky je přivede do situací, u kterých vám budou cukat koutky.

Názor ELLE.CZ:Pokud hledáte film, na který můžete jít s kamarádem či přítelem, pak Tohle je válka! bude sázkou na jistotu. Modré oči Chrise Pinea a potetované svaly Toma Hardyho dámám vynahradí scény s  přestřelkami. A páni zas celou hodinu a půl můžou obdivovat dlouhé nohy Reese Witherspoon, která si (stejně jako žádná žena na světě) nedokáže vybrat mezi těmito dvěma fešáky. Snímek nenabízí intelektuální vyžití. Při jeho sledování musíte logiku odhodit stranou a jen si užívat příjemnou jízdu v cool kulisách s hezkými herci, mezi kterými to jiskří tak, že se budete bát, aby nevzplanulo plátno.


premiéra: 23. února 2012

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA