Nový hit HBO Girls je opakem Sexu ve městě

Je jí čtyřiadvacet let, právě opustila domov svých rodičů, protože se chce osamostatnit. S kamarádkami řeší hlavně sex, kluky a práci. Kde bydlí? No, kde jinde než – v New Yorku. Připomíná vám to snad něco? Pokud Sex ve městě, tak jste vedle.

Nový seriál HBO Girls má být jiný. Hlavní hrdinka se po ulicích New Yorku neprochází v lodičkách od Manola Blahnika ani v glamour outfitech. Navíc má dobrých šest kilo nadváhu a její šatník by šel shrnout jedným slovem – NUDA.
Přesto se u seriálu zřejmě nudit nebudeme. Podle HBO nabízí „komický pohled na nejrůznější pokoření a občasné triumfy skupiny dívek po dvacítce“. 

Čeká se od něj hodně. Jeho hlavní hvězdou a zároveň režisérkou i scenáristkou je nadějná Lena Dunham. Na srovnávání Girls se Sexem ve městě odpověděla, že hrdinky v Girls si pouze přejí být takové jako Carrie Bradshaw nebo Miranda Hobbes. „Sex ve městě je jako duch, který nás pořád obklopuje… můj přítel v pilotním dílu není solventní jako pan Božský. V bytě nemá ani prostěradlo!“

Premiéra seriálu připadá na 15. duben. První série přinese 10 dílů. Pro představu o tom, na co si v Česku budeme muset zatím počkat, si pusťte trailer.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA