REKLAMA

Soutěžte s ELLE a Preciosou o lístky na koncert Kylie Minogue

REKLAMA

Sto dvacet tisíc křišťálů zdobí zlatou róbu, kterou Kylie Minogue obléká na svém turné k desce Golden. Právě díky volbě barvy Crystal Aurum róba dokonale vystihuje název alba i celého turné. Šatonové růže z Preciosy, kterými designéři londýnského atelieru Kolchagov Barba šaty ozdobili, odrážejí statisíce paprsků světla a Kylie jakoby halí do zlatavého slunečního svitu.

kk

V ateliéru je na šaty ručně aplikoval tým deseti švadlen a krejčích. Práce na šatech zabrala jeden měsíc od prvních náčrtků po aplikaci posledního křišťálu na nejjemnšjší tyl. „Chtěli jsme něco, co by dokonale vystihovalo celé turné i Kylie samotnou. Něco jedinečného, sexy, ale stále mimořádně sofistikovaného,“ popisuje zakladatel značky Emilio Barba. „Šaty jsme v podstatě pojali jako šperk, stvořený pro to, aby podtrhnul krásu Kylie a ještě více ji zbožštil v očích jejích milujících fanoušků,“ doplňuje. Právě pro podtržení jedinečnosti šatů přistoupil atelier Kolchagov Barba k ruční aplikaci křišťálu tak, aby šlo o neopakovatelné umělecké dílo.

Šaty samy mají decentní výstřih a délku nad kolena. Veškerý efekt obstará český křišťál. Tylový základ působí, jako by křišťál plul vzduchem. Jedinými ozdobami jsou vysoký rozparek a jemné draperie kolem ramen a pasu. Róbu doplňují jen páskové lodičky z dílny Charlotte Olympia.

lkd

Zpěvačka šaty na koncertu obléká v části inspirované legendárním Studiem 54. Do českého křišťálu se však zahalí ještě jednou, a to v samotném závěru show. Tehdy oblékne zelenkavou kombinézu posetou 80 tisíci šatonových růží Maxima, které jsou nejblyštivějšími křišťálovými kameny svého druhu na světě. Také tato kombinéza je také z dílny Kolchagov Barba a vzdává hold legendárním kraťáskům, které Kylie oblékla ve videoklipu k písni Spinning Around. Barevné ladění, velikost křišťálových kamenů i další detaily vznikly v pražské kanceláři Preciosy.

Momentálně Kylie cestuje se svým turné po britských ostrovech. Brzy se však vypraví i na evropskou pevninu a navštíví mimo jiné Paříž či Vídeň. Praha zatím není v plánu, ale právě na vídeňský koncert, který se uskuteční 14. listopadu, můžete exkluzivně díky Preciose vyhrát dva lístky.

Stačí, když do 30. 10. 2018 odpovíte na otázku: Jak se jmenuje nová deska Kylie Minogue?

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA