Balmain S/S 2022: Drama bez ztráty elegance

 

Záblesky, třpyt, odvážné střihy a velkolepost... tak by se dala poslat pár slovy módní show, kterou představil Olivier Rousteing pro sezonu jaro/léto 2022. Odehrála se v La Seine Musicale a byla spojena již s druhým ročníkem festivalu, který Balmain pořádá ve spolupráci s organizací RED, aby získal prostředky pro boj s HIV.  

Šlo o sexy podívanou, jež zahrnovala obepnuté modely, prostřihy i sošné nuance, typické pro tento módní dům. Rousteing se rozhodl ztvárnit pařížskou eleganci svým specifickým způsobem, a ačkoliv je tento styl často představován jako minimalistický, ani opulence a drama mu neubraly na důrazu a v novém kabátě působí neuvěřitelně mocně a silně.  

 

 

A pokud si v duchu při sledování show říkáte, že tohoto dramatu nemůže být více, světla zhasnou. Ozve se ženský hlas, který gratuluje Rousteingovi k deseti letech strávených v Balmain, vzpomíná na první setkání a objeví se Naomi Campbell v poutavé zlaté róbě háčkované z řetízků s dlouhým rukávem. A my víme, že svět je opět v pořádku, protože je jasné, že nám kreativní ředitel Balmain opět ukazuje to nejlepší, co umí! Na mole se střídají slavné osobnosti módního světa jedna za druhou. Karen Elson, Carla Bruni... a mnoho dalších gratuluje slavnému návrháři. A my se samozřejmě přidáváme! Tak na dalších deset let! 

Provokativní Paloma Picasso v kolekci Saint Laurent S/S 2022

elle.cz