Designovka: Popartová edice hodinek Thomas Sabo

Lifestylovou značku Thomas Sabo po celém světě milují pro trendy šperky. Jsou kvalitní, mají styl a nenudí. A to samé platí pro kolekci hodinek. A do obchodu přichází novinka It Girl. A jak už zní název, musí je mít opravdu každá správná holka. Ciferníky a pásky jsou totiž nejen elegantně sportovní, ale i zábavné, expresivní a hodně, hodně barevné. Stejně jako svět pop-artu, kterým jsou inspirované. A teď to nejdůležitější. Kde je najdete? Všechny modely jsou dostupné v obchodě HALADA na adrese Václavské náměstí 28.

Z jakých variant můžete vybírat?

Pouzdro o průměru 39 mm se pyšní perleťovým číselníkem, datumovkou na pozici 4 a otočnou lunetou z ušlechtilé oceli, která je vyvedena ve stejné barvě jako indexy, vteřinová ručka a syntetický řemínek. Model, který pohání vysoce kvalitní quartzový strojek, zaručuje perfektní čitelnost díky ručkám pokrytým luminiscenční vrstvou. K dostání v pěti barevných provedeních: růžová, žlutá, zelená, oranžová, modrá.

cena: 4790 Kč

Model s pouzdrem o průměru 38 mm, ve kterém se ukrývá quartzový strojek, okouzlí otočnou lunetou posetou zirkony s diamantovým výbrusem. Díky trendy barvám kaučukového řemínku, které se opakují také na indexech perleťového číselníku a vteřinové ručce, jsou tyto hodinky absolutně nepostradatelným kouskem tohoto léta. K dostání ve čtyřech barevných provedeních: růžová, fialová, tyrkysová a oranžová.

cena: 7690 Kč

S tímto chronografem budete nepřehlédnutelná! Pouzdro o průměru 38 mm z černé ušlechtilé oceli zdobí luneta s ručně vsazenými černými zirkony. Černý lesklý číselník s datumovkou na první pohled upoutá pozornost 60minutovým sčítačem na pozici 12, v jehož středu jsou umístěny černé krystaly, a ukazatelem sekund na pozici 6, jehož ručka nese podobu Eiffelovy věže. Funkce chronografu jsou ovládány dvěma tlačítky na pravé straně pouzdra. Tah z černé ušlechtilé oceli zdobí keramický střed ve fuchsiové či oranžové barvě, které hodinkám dodávají trendy vzhled.

cena: 16 890 Kč

Všechny modely seženete v obchodě HALADA na adrese Václavské náměstí 28.

EBC promo