REKLAMA

Hello Kitty kolekce Swarovski

REKLAMA

Jedna roztomilá kočka s mašlí na levém oušku teď doslova září, má totiž novou kamarádku…
Přeloženo: první kolekce Hello Kitty od značky Swarovski je na světě. Hravá série bižuterie, figurek, přívěsků k náramku, zdobených psacích per a jiných ozdob je oslavou ikonického světa okolo brandu Hello Kitty, patřícímu japonské společnosti Sanrio. „Jsem odvěkým fanouškem Kitty, takže souvislost mezi její barevnou hravostí a jiskřivým křišťálem mě napadla již dávno. Navíc pro oba brandy platí, že je neomylně pozná snad každý na světě, napříč generacemi,“ vysvětluje hlavní designérka Nathalie Colin.
Součástí kolekce je i řada kožených módních doplňků, jako jsou peněženka, pouzdro na platební karty nebo krásné, křišťály vykládané psaníčko.

Swarovski + Hello Kitty

Nejvýraznějším kouskem ze všech je jistě osmnácticentimetrová křišťálová figurka, technikou pointiage ručně osazená skoro 20 000 křišťály Swarovski. Vychází v limitované edici o pouze 88 kusech, její cena je 7000 eur. Dá se objednat na e-shopu, stejně jako celý cenově dostupnější zbytek kolekce.
Vše je navíc ke zhlédnutí ve speciální galerii na facebooku Swarovski. Užijte si i pohled na snímky kolem dokola nebo s brýlemi 3D.

Vyberete si novou stylovou hračku?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA