Hvězdný styling s Pandorou

Design každého kousku kolekce evokuje drsnou eleganci rocku, která se společně se symbolem pěticípé hvězdy stala nosným pilířem celé podzimní sbírky. Kterým kouskem v sobě probudíte svoje rockové já? Co třeba ručně opracované star v nápaditém provedení černého oxidovaného stříbra? Nebo snad něco víc? V tom případě by mohl motiv hvězd vyvedený v kombinaci šterlingového stříbra se 14k zlatem a diamanty znít lépe. Nebo je rovnou zkombinujete s ostatními klenoty?

Dvojice stylových prstenů, z nichž jeden je elegantní a uhlazený a druhý je ostrý a robustní, či dvoutónový kulatý přívěsek s decentním vyobrazením hvězd jsou dalším oslnivým příkladem. All in budete díky náušnicím v podobě pecek a přívěsku.

Pravé rockstar má v malíčku svůj osobitý styl a právě na ty designéři v Pandoře myslí a dávají jim jedinečnou možnost nosit šperky z aktuálních kolekcí dohromady s těmi z předešlých. Vytvořte si výrazné náušnice tím, že přívěsek jednoduše pověsíte na klasické kruhy ze 14k zlata. Toto je pouze jedna z možností. Dohromady jich jsou desítky.

EBC promo