Verlein představuje novou kolekci kabelek Cinch Croc

Veronika a Maxmilian Studleinovi, kteří od roku 2018 tvoří nadčasové a kvalitní kožené kabelky pod značkou Verlein, představí na letošním Designbloku novinku. Je jí kolekce kabelek Ana s povrchovou úpravou připomínající krokodýlí kůži. Kabelky zůstávají věrné svému minimalistickému tvarosloví a materiálovému zpracování z kvalitní hověziny. Elegantní kabelka Ana Croc Black Matte je vyrobená v černém matu, odvážnější z dvojice Crossbody Ana Croc pak přichází v lesklé amazonsky zelené barvě. Obě kabelky jsou nabízeny také v mini verzi a nechybí jim zlaté kování se symbolem V, který nechybí žádnému z doplňků Verlein.

 

Verlein Ana Croc
Verlein Ana Croc

 

V nové kolekci experimentuji s novým typem kůže, kterou je tzv. Croc print leather. Tato hovězinová kůže působí díky svému reliéfu, který imituje kůži plazů, velmi luxusně a exoticky. Kabelky z kolekce Cinch Croc jsou určeny pro sebevědomé ženy, které chtějí podtrhnout svoji osobnost výraznějším doplňkem. Pro ženy, které chtějí minimalistickou kabelku s dávkou extravagance,“ popisuje Veronika.

 

Verlein Croc

3 české značky kabelek, které oživí váš podzimní šatník

marianne.cz

 

Spojení Hongkongu a Londýna v Praze

Za značkou Verlein stojí kosmopolitní dvojice Veronika a Maxmilian Stuedleinovi. Ti založili značku Verlein v roce 2018 po tom, co se po letech nomádství napříč kontinenty rozhodli usadit v Praze. Veronika se svými zkušenostmi z oboru módy z Londýna a Asie tvoří kreativní polovičku, její manžel Maxmilian se stará o technickou a obchodní stránku společného podnikání. Základními pilíři značky jsou nadčasový design, kvalitní materiály pocházející z Itálie či Španělska a použití tradičních řemeslných technik.

 

Max a Veronika Studlein

 

Nová kolekce se představí na Designbloku

Verlein představí novou kolekci Cinch Croc v rámci mezinárodního designového festivalu Designblok 2020, který začíná 7. října v klášteře sv. Gabriela na Praze 5. Celé portfolio najdete na Verlein.cz, vybrané modely najdete v pražském koncept storu Artisème, v salonu Red Concept Store nebo v butiku Leeda na Starém Městě. Mimo Prahu hledejte minimalistické kabelky v brněnském obchodě Object Store a v galerii Art Design Project v Bratislavě.

Klára Issová jako tvář nové české It-Bag z dílny .about leather.

elle.cz