Fashion couples, aneb páry, které nás baví svými sladěnými šatníky

 

Young Emperors

Nelson Tiberghien a Isabelle Chaput, nepřehlédnutelný pár a především dva tvůrci stojící za instagramovým počinem Young Emperors, vás zajisté okouzlí svým obsahem, který denně sdílí se svými 255 tisíci sledujícími. Poprvé se ti dva potkali v roce 2013 při studiu fotografie v Paříži, spřátelili se, společně absolvovali školní stáž v New Yorku, kde se stali spolubydlícími. Kde se do sebe zamilovali, sestěhovali se spolu zpět do Paříže a začali pracovat na různých vizuálních projektech pod jménem Cesar Love Alexandre. Jako toto seskupení vytvářeli vše od módní fotografie po vizuální performanci. Právě během společného tvoření se jejich módní smysly začaly instinktivně spojovat a Nelson s Isabelle začali kombinovat oblečení do dokonale sladěných outfitů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Původně to pro ně prý bylo vyjádření lásky a příslušnosti jednoho k druhému, později však začali své společné outfity sdílet na Instagramu, a tak světlo světa spatřil právě projekt Young Emperors. Posouvají prvotní výzvu sladěných outfitů na docela novou úroveň, vzali si negenderové oblékání za své a půjčují si své oblečení na denní bázi. Nelson říká, že rád nosí dámské oblečení, protože ho baví a dobře mu padne. Isabelle zas připouští, že často pro oděvy zavítá do Nelsonova šatníku. Společně tak bourají stereotypy, ať už balancují na botách s vysokými podpatky, oblékají sukně, či si lakují nehty stejnými odstíny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Dvojice především během pandemie dokázala svůj kreativní počin přetvořit v dokonale fungující v marketingový nástroj a v úspěšné podnikání. Dnes už nejsou limitováni jen šatníky jednoho či druhého, s nabídkou poskytnutí neotřelých looků se na ně obrací světoznámé módní domy. Tento dokonale sehraný pár si střihl spolupráci se značkami Isabel Marant, Christian Louboutin, Marine Serre, Alexander McQueen, Balmain a řadou dalších. Hravě ovládají nejen médium fotografie, ale i TikTok videa – jedním z nich před pár dny pobavili sledující tanečním utkáním s modelkou a múzou Coco Rocha.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Když mámy módními ikonami jsou. Které inspirují nejen svým šatníkem?

Ženy, které jsou možná stejné, jako my. Jsou mámami, ovšem v trés cool podání. Jejich šatníky ukrývají limitované edice Chanelek i skvosty neobjevených designérských značek. Při pohledu na ně máme pocit, že jejich den zaručeně nemůže mít čtyřiadvacet hodin. Neustále nás však ujišťují o tom, že i když jsme v jednom kole a pořád se točíme kolem dětí, vždy je čas a příležitost pro červenou rtěnku. A pro tu Chanelku, chcete-li.
elle.cz

 

 

J'aime Tout Chez Toi

Alice Barbier a JS Roques, partnerské duo známé především jako J'aime Tout Chez Toi, zahájilo svou záviděníhodnou kariéru v módním světě, když žilo v Los Angeles. Právě tam se zrodila myšlenka stát se silnou nejen partnerskou, ale i podnikatelskou dvojicí, která společně ovládne svět módy. A tak se také stalo – jsou věrnými návštěvníky mnoha edic fashionweeků a velice často středem pozornosti streetstyle fotografů. Jejich dokonalé snímky však nemusíme obdivovat jen skrze jejich hledáčky – sami jsou velice úspěšnými instagramovými tvůrci, kteří se podepsali pod nespočet spoluprací s módními značkami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Za zmínku stojí jejich kampaně pro Samsøe Samsøe, dlouhodobá spolupráce s domy Gucci, Prada či Fendi. Vše je vytvářeno precizně se smyslem pro detail, kreativně natolik, aby se partnerské duo odlišilo od moře stejnosti, kterou většina dnešních influencerů tvoří. Stávají se tak skutečnou denní inspirací pro dámy i pány a nám nezbývá, než je za to nepřestávat obdivovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Bon a Pon

Seznamte se s manželským párem, jehož jména se rýmují. Japonští manželé Tsuyoshi a Tomi Seki, známí jako Bon a Pon, vás okouzlí svými dokonale sladěnými outfity a neotřelým módním vkusem. Pár, který si své ano řekl před více než čtyřiceti lety, se téměř denně objevuje v řadě outfitů stejného střihu a barev. Za počátek všeho prý vděčí především své dceři, která je nafotila a zveřejnila na svém instagramovém účtu. Vždy měli podobný vkus v oblékání, ale byla to až nečekaná instagramová sláva, která je přiměla k dokonalému ladění oděvů. Ať už jim kulisu dělá jejich domov, mořské pobřeží či prostředí galerie, jejich statisíce sledujících vždy s napětím očekávají, co si opět připraví a zajímá je jediné: co mají na sobě tentokrát. A oni přitom chtějí jen ukázat, že odchod do důchodu může být hodně zábavný, zvláště pokud najdete něco, co rádi děláte společně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu