La Voyageuse! Nová kabelka s dobrodružným duchem

Vždy tu jedna je, je to tak? Okouzlující a elegantní žena, která si lehkým krokem vykračuje po letištní hale, stejně jako mnohokrát předtím. Evidentně si není vědoma pozornosti ostatních, nonšalantně si uloží sluneční brýle, upraví si kašmírovou šálu, posadí se, aby zkontrolovala svůj telefon a začne si prohlížet módní časopisy. Tuto ženu pojmenovala značka Longchamp La Voyageuse – neboli cestovatelka a stala se inspirací pro novou nádhernou kolekci kabelek se stejnojmenným názvem. 

I když cestuje pravidelně, cestování je pro ni víc, než je překračování hranic různých zemí a kontinentů. Je to styl života, stav mysli a nenasytná zvědavost objevovat nové a nové kultury. Žena cestovatelka je jednoznačně „globetrotter“, proto nikoho nepřekvapí, že se cítí v odletové hale jako doma. S sebou má vždy svou novou kabelku, kterou pojmenoval Maison Longchamp právě po ní: La Voyaguese a je hvězdou nové sezóny FW19. Na dlouhé lety si vybere velký model kabely La Voyageuse , buď v jemné teletině nebo v pružné kravské kůži, která je po celé ploše potištěna monogramem LGP. Tato prostorná kabelka se strukturovanými bočními stranami a hojným počtem dekorativních řemínků, unese nejen všechny potřebné věci na cestování, ale mnohem, mnohem víc. 

Longchamp

Sofistikované detaily, jako například jasné niklové cvočky a dominantní kování, které jistí ucha kabelky, jenom zdůrazňují Longchamp „savoir faire“ – jedinečnou tradici v řemeslném zpracování a umění. Tato krásná kabelka potěší také spoustou praktických prvků, jako je dlouhý zip a odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh. V neposlední řadě, typický kožený pásek s logem Longchamp, který svůdně ovíjí celou kabelku a který byl inspirován vintage cestovní kabelou. 

Pro kratší cesty a dny ve městě, si žena cestovatelka vybere malou verzi kabelky La Voyageuse, která je identická v každém detailu s větší verzí. Může si vybírat z velkého množství materiálu a barev, podle toho, co nejvíc odráží její náladu, doplní outfit nebo definuje destinace. Možná to bude kabelka z teletiny v nadčasové černé nebo bílé barvě, nebo si může zvolit jednu ze čtyřech LGP embosovaných modelů z kravské kůže, v barvě černá, křídově bílá, červená nebo koňakově hnědá. Dále může vybírat ze semišových modelů v barvě khaki, přírodně hnědé, tmavě modré nebo velice módní odstín béžové. K mání jsou také modely kabelky z lakované kůže v modré, černé nebo výrazně oranžové barvě. Možnosti se zdají nekonečné! Mezi její nejoblíbenější modely patří La Voyaguese LGP „Jacquard“, který má detailně propracovaný design. Tento model v černé a bílé barvě, je vyšívaný LGP monogramem po celé ploše vlněného podkladu a to vše lemováno černou kůži. 

EBC promo