REKLAMA
REKLAMA

5 důvodů, proč si hned teď pořídit baret

Ještě, než začne stoprocentní teplo, je poslední šance užít si vrstvení a chic doplňky, pro které v létě už nebude prostor. Právě na "mezisezónní" období jako teď, kdy je ráno pouze 8°C, jsou chic doplňky, které navíc zahřejí, tou nejlepší volbou. Ten nejvíc cool doplněk podle Instagramu? Baret.

Čekala byste ho spíš jen v ulicích Paříže nebo dokonce v roce 1920? Kdepak. V nějaké podobě se objevil téměř na všech přehlídkách na letošní podzim a zimu a od té chvíle je ho všude plno. I teď na jaře - a snad ještě více, než předtím!

Můžete za to poděkovat hlavně Instagramovým fashion hvězdám, které se tohoto doplňku nemohou nabažit. Nosí ho slušňačky, ale i "bad gals" jako Rihanna. Zapomeňte proto na předsudky a pořiďte si jeden také.

Víme alespoň o pěti pádných důvodech a současně způsobech, jak ho nosit...


Leandra Medine Styles Berets Man Repeller 25 16ecf@manrepeller 

1. Instantní francouzský šarm

Obzvlášť, když si k němu vezmete pruhované tričko, široké kalhoty, nehty nalakujete rudou a uvážete si šátek kolem krku. Klidně extravagantně, jako Leandra Medine. Kdo by občas nechtěl být sexy Pařížankou?


 

baret margharetzhang 20c27@margaret__zhang

2. 100% elegantní, dokonce i v mikině ze skříně vašeho kluka

Anebo to zkuste přesně naopak a vezměte si baret zcela nečekaně ke klučičímu a "otrhanému" zbytku. I tomu dodá na vysoké eleganci a i v oversized mikině nebo zkráceném topu díky němu můžete vyrazit i na schůzku.


 

 MiraDuma arnBLl 8b80c@miraduma

3. Zachránce vašeho účesu (a reputace)

Zrovna se vám ráno nepodařil účes nebo jste nestihla velkou foukanou? V kšiltovce nebo kulichu vás začne podezírat každý, v baretu rozhodně ne. Bude to váš sofistikovaný parťák na každé pondělní ráno.


 

 chiara ferragni@chiaraferragni

4. Zapomenete, co je to být zimovřivá

U Chiary Ferragni jsme zvyklí na ledacos, a zatímco někdo by si u této kombinace možná poklepal na čelo, my se ničemu nedivíme. Hlava v teple, celé tělo v teple. Takže i ve zdánlivě letní kombinaci baret může fungovat. A navíc vám díky němu po ránu nebude zima!


  YoyoCao@yoyokulala

5. Získáte respekt

Podobně jako v brýlích, i v baretu vás všichni začnou okamžitě považovat za intelektuála. Hodně potřebná věc, pokud vás čeká důležitý meeting a jste po náročném víkendu nebo potřebujete povzbudit sebevědomí, co myslíte?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA