6 nejzásadnějších pravidel oblékání francouzských žen

1. V jednoduchosti je síla

Základním pilířem šatníků Francouzek je jednoduchá barevnost (černá, bílá, béžová, hnědá a modrá). Druhým krokem jsou doplňky v pestrých barvách nebo vzorech. Díky tomuto způsobu se vám nestane, že uděláte módní chybu. 

2. Perfektně rozcuchaná

Všimli jste, jak většina Francouzek nosí stále rozpuštěné vlasy a vypadají, jako by právě vstaly? Pomocníkem pro vytvoření nedbalého vzhledu jsou stylingové přípravky pro beach look. Například Alterna Bamboo Beach Ocean Waves Texturizing Spray, který vetřete do vlhkých vlasů. Nebo své vlasy nechte proschnout bez jakéhokoli přípravku. 

3. Žijte v trenčkotu

Podíváte-li se na jakoukoli fotku Brigitte Bardot nebo Françoise Hardy, zřídka budou bez trenčkotu. Tuto alfu a omegu každé Francouzky totiž můžete nosit jak k elegantním šatům, tak s teniskami. A především v každém počasí. Variant najdete spoustu.

4. Šaty jen pro sebe

Zásadním pravidlem, které platí nejen pro stylové Francouzky, ale všechny osobité ženy, je řídit se při výběru pouze vlastním úsudkem. Protože pokud chcete působit dobře, měla byste se v oblečení cítit, ne ho jen předvádět. 

5. Od rána do večera s dokonale rudými rty

Během dne oživí váš outfit, na večer stačí jako jediný šperk. Řeč je o rudé rtěnce. Najdete ji v kabelce každé Francouzky. Vsaďte na osvědčené značky Chanel, Dior nebo YSL, a jakmile najdete ten svůj odstín, udělejte si pořádnou zásobu.

6. Vzmužte se

Pánské šatníky nejsou pro Francouzky tabu. Nahlédněte tam i vy. Ať už zkusíte místo halenky sáhnout po partnerově košili, nebo si půjčíte jeho klobouk, bude váš outfit působit sexy, a hlavně francouzsky.

EBC promo