Buďte na podzim cool. V khaki barvě

Barvy podzimu jsou super po celý rok. Jedna z nich nás, i díky aktuálnímu military trendu, ovšem baví nejvíc - khaki. Objevila se v mnoha podzimních kolekcích: Marni, Burberry, Prada, Yeezy, Rag & Bone, Dsquared... a stále jí nemáme dost. Ve správné kombinaci totiž umí vypadat pokaždé jinak!

Co zvolit?Pravidlo neexistuje. Khaki vypadá úžasně na všem. Třeba na rozevlátých kabátech a vestách, které s velkým páskem můžete nosit i jako šaty (na podzim třeba přes rolák).  Skvělá je i na kardiganech i všech ostatních pletených věcech a trochu pánského stylu zase dodá jakémukoliv jinak 100% dámskému overalu. Pokud chcete okouzlit a být super trendy zároveň, zkuste to tento podzim s military bundou nebo sametovým bomberem. Must-have! A nebojte, skvělé khaki věci najdete i v kolekcích high street značek. Vybrali jsme 9 svršků, se kterými vedle nešlápnete. 

 

 

Jak ji kombinovat? Khaki navrstvená odshora dolů vypadá úžasně. Skvěle si rozumí taky s ostatními odstíny zelené či jinými barvami, například pastelovými či světlou béžovou. Bát se nemusíte ani černé, se kterou khaki tvoří elegantní dvojici a současně ji příjemně zjemní. Nejvíc si ji oblíbily fashionistky jako Olivia Palermo, Mira Duma a Christine Centenera. Na to, jak khaki zkombinovaly ony i spousta dalších stylových žen, se podívejte do galerie a nechte se inspirovat!

 

EBC promo