Džíny vašeho života

Je to s nimi jako s muži. Chvilku trvá, než najdete ty pravé. Potom ale život s nimi stojí za to. Ještě než začnete hledat ty SVÉ džíny, je lepší vědět, které se k vám hodí, jedině pak máte šanci najít velkou džínovou lásku.

Které džíny jsou na programu zimní sezony?

Skinny
Nechoďme dlouho kolem horké kaše. Tyhle džíny se hodí pouze pro superštíhlé typy. Každé kilo navíc je na nich vidět. Takže k sobě buďte upřímná.
Co k nim obout?
Jehly k džínám na tělo jsou passé. Obujte k nim pánské polobotky nebo chelsea boots. U nich ale dodržujte jedno pravidlo – džíny nesmějí být příliš dlouhé.

final_slim

Citizens of Humanity, Church's, PRPSRachel Antonoff for Bass Gamine Gait Flat

7/8 džíny
Nebo také roll up. Jde o drobnější sestru pánských džín. K postavě nejsou tak nemilosrdné, takže směle do nich.
Co k nim obout?
Téměř cokoli. Balerínky i boty na podpatku. Délka nohavic ale nesmí sahat až k botám, musí být vidět kůže. Jinak vám džíny opticky zkrátí nohy. Jste-li menší postavy, vklouzněte do jehel.

final


Current/Elliott, Christian Louboutin, TRUE RELIGIONReva in Taupe

Zvonáče
70. léta slaví comeback. Zvonové džíny se nosí s vyšším pasem, který bohužel zdůrazňuje silnější boky. Jde tedy opět o variantu pro ‚hubeňoury‘.
Co k nim obout?
Boty bez podpatku nechte ležet ladem. Obujte se do kozaček (musejí ale lýtko těsně obepínat) či kotníčkových bot. Holý kotník nesmí být k tomuto typu džínů vidět.

final_zvon

Birkin 1971 Flare JeanKookaiChelsea Ankle BootProenza Schouler

Roury
Rovné džíny (ani nerozšířené, ani nezúžené) jsou ideální pro ženy s křivkami. Opticky totiž zeštíhlují. Navíc jsou velmi pohodlné.
Co k nim obout?
Opět podpatek. Tentokrát by měl být širší. Ten totiž s rovnými džínami nemá chybu.

final_roura

Seven for all mankindHUDSONTory BurchTod's

EBC promo