Mikrotrend: Řekněte to čepicí!

Časy, kdy nosit pletené čepice bylo trapné, jsou dávno pryč. Tuto sezonu se na ně navíc upozorňuje ještě víc než kdykoli předtím. Slouží dokonce jako místo, na kterém dáte najevo, jak se zrovna cítite nebo co si myslíte.

Přeležela jste si vlasy nebo jste prostě jen zaspala a nestihla si je ráno umýt? Nestyďte se za to a bez mučení se přiznejte nápisem „bad hair day“. Pokud jdete na vysněné rande a jste připravená svému vyvolenému dát najevo, že vám na něm záleží, tak zvolte romantickou variantu „I think about you a lot“. A když se na vás naopak přilepí někdo jako klíště a nemůžete se ho zbavit, tak mu ve stylu americké střední školy jednoduše ukažte čelo s větou „You can’t sit with us“. A na druhý den se za to sama pasujte na „bosse“. Stejně tak bez váhání vzkažte svému okolí, kdy jste znuděná, nemocná nebo jen ve skvělé formě. A proč se rovnou nepochlubit tím, že jste vášnivá fanynka módy a že milujete fashion časopisy?

Výběr je sice široký, ale pokud si ani tak nevyberete, tak si jednoduše svůj osobní postoj vymyslete a nechte si ho na obyčejnou čepici natisknout nebo vyšít. Co byste nejradši vykřičela do světa vy?

cepice-uvodni

N°1 Cares at all - REASON
You can't sit with us - Etsy
Whatever - Select Fashion
Vogue -Pixie Market
Bored - REASON
Fresh - NEFF
Sick - ASOS
You suck - Civil Clothing
#Awkward - New Look
I think about you a lot - Jawbreaking
Bad hair day - Etsy
Boss - Tilly's


EBC promo