Milujeme tropy a potisky!

Už tolikrát se v létě tento trend vracel. Nic totiž letní atmosféru nemůže vystihnout lépe než tropické motivy. Vzkazujeme ‚díky‘ skvělé návrhářce Fridě Giannini, že v tomto duchu navrhla řadu pro Gucci. Tato jedinečná kolekce se naštěstí vyvarovala kýčovitosti, naopak je neobyčejně originální.

Tropická abstrakce

Díky Fridě jsou tropické potisky přetaveny v abstraktní umění. Gucciho palmové listy a tropické květy jsou více zbroušené a co nejméně konkrétní. Tím jeho modely dostávají nádech tropů, ale přitom jsou nezaměnitelné.

V barvách byl Gucci opatrný, vyvaroval se přeplácanosti, jakou známe z reklam na dovolenou u moře. Své tropy oblékl do odstínů námořnické modři a kouřově šedé. Vsadil na složité obrazce a jednotné barvy. Gucciho tropy působí dobrodružně a velmi svůdně.

Královna pláží

Pro odvážné představil tropické potisky na kalhotách s cigaretovými nohavicemi. Modely působí příjemně bláznivě a nespoutaně, tak jak si léto zaslouží. Máte-li ráda rozpustilé dobrodružství, jděte směle do toho.

Ty z vás, které si na ‚úlety‘ příliš nepotrpí, vsaďte raději na šaty a tuniky. Ty si i přes pestrobarevné kombinace nebo ornamenty zachovávají vysoký standard plný ženské rafinovanosti vždycky. Navíc je jemné látky, jako je hedvábí, pozvedají na stupínek vysoké elegance. Proto pokud i váš šatník chcete přenést do exotických tropů, vsaďte právě na šaty či tuniku.

S citem a intuicí slaďte doplňky a kabelku (nejlépe jednobarevné a v tónu, který se opakuje na oblečení), ucelený jednotný ráz je přesně to, co si tropy žádají. Nasaďte ještě velké brýle a klobouk – moře a pláž vám budou ležet u nohou.