Módní ikony nosí kšiltovky. A co vy?

Čepice s kšiltem byla kdysi výsadou hráčů baseballu a součástí jejich dresu, dnes je to módní hit, který se neustále vrací. Rita Ora, Rihanna, Beyoncé, Selena Gomez a další slavné zpěvačky nám ukázaly, že kšiltovku nemusíme nosit pouze jako doplněk sladěný ke zbytku outfitu na jogging, ale i k džínám a mikině, k zimnímu kabátu, k bílé košili, dokonce i k letním šatům. Hlavně se toho nebát. A které oblíbené druhy kšiltovek si můžete pořídit?

Flexfit
Kšiltovka, jak ji známe: s ohnutým kšiltem těsně obepínající hlavu. Americké hvězdy nejvíc nosí tu úplně nejikoničtější, co na světě existuje - a to se znakem baseballového klubu New York Yankees. Fandí jim Gigi Hadid, Beyoncé, Selena Gomez nebo Kendall Jenner. Nevěříte? Koukněte se do naší galerie!

ny 5b4e2

 

 

f655c3b826315e5566fc17964fa1814f 1d22e

Snapback
Pro "snapbacky" pořád platí, že svému vzniku vděčí baseballu. Je pro ně ale typický rovný kšilt a zapínaní vzadu s nastavitelnou velikostí (dnes už je zapínání typické téměř pro všechny druhy). Proslavili je především rapeři a fanoušci hip hopu. Jejich velkou milovnicí je modelka Cara Delevingne.

 snapback 5d5de

cara 28a9e

 

Truckerka
Tento typ kšiltovky může být v různých tvarech a barvách, ale od ostatních se liší jednou věcí - zadní část čepice je tvořena plastovou síťkou, která větrá. Je velmi oblíbená a podle nás nejvíc sluší Vanesse Hudgens.

 trucker b02b0

 

 

306fbff47f93930793488abd695bd41d fb775

Typů kšiltovek existuje daleko víc. Dělí se podle tvaru kšiltu (A-frame) nebo podle toho, z kolik částí je tvořena samotná pokrývka (5-panel, 6-panel). Záleží na vašem vkusu, kterou si vyberete. Pro inspiraci se podívejte do galerie.

EBC promo