Naučte se nosit ponožky

Uznáváme, ponožky v letních sandálech nejsou pro každého. Záleží na stylu, hravosti a samozřejmě i odvaze. Jenže fakt je, že jsou zásadním módnímdoplňkem už několikátou sezonu. Tak proč je schovávat? Noste je tak, ať jsou pořádně vidět.
Začněte s nenápadnými barvami – tělovou, šedou, hnědou, smetanovou. Teprve když se s ponožkami sžijete, zkuste něco odvážnějšího. Pohrajte si s barvami i vzory.

1) Nadkolenky
Ke krátkým sukním a šortkám vypadají roztomile. Jde vysloveně o dívčí záležitost, udělají z vás rozvernou studentku. Obujte k nim vysoké podpatky s kulatou špičkou, pokud si troufnete, pak sandály na platformě.

2) Podkolenky
Nejlépe si rozumějí s biker boots a gumovkami, ze kterých ledabyle vykukují. Outfitu dodají potřebnou šťávu. Podkolenky můžete i vrstvit, zkuste zkombinovat výraznou barvu s šedou nebo černou.

3) Krátké ponožky
Sázkou na jistotu je nosit je k oxfordkám. Do nich se hodí ponožky bílé i křiklavě barevné. Obléct je ale můžete i do dřeváků, high heels, páskových střevíčků nebo sandálů. Právě krátké ponožky (s délkou zhruba do třetiny lýtka) v barvě tělové, černé či světle šedé byly na fashion weekách na jaro/léto 2012 nejčastěji k vidění (přesvědčte se ve fotogalerii). To je pasuje na must-have nadcházející sezony.

Kde koupit nejlepší ponožky?
V případě, že se je rozhodnete ukázat světu, vsaďte na jednu z nejlepších značek ponožek – Happy Socks. Švédská firma je ve světě klasikou. Její modely se běžně objevují v módních časopisech, včetně ELLE a Vogue. Pochopili nedoceněnost tohoto každodenního kousku oblečení a uvedli ho do světa designu a módy. Vyrábějí se na italských pletacích strojích, špičky se ovšem došívají ručně. Proto tak perfektně sedí. V Česku je koupíte na e-shopu Urbanlux.cz.
Do fotogalerie jsme vybrali modely Happy Socks, které nás v redakci prostě baví.

EBC promo