TREND: MONOCHROM

Kombinace černé a bílé je povaová a za léty prověřenou klasiku. Ve světě módy se na přeskáčku objevuje méně nebo více často. Světoví deisgnéři pomocí dvou kontrastních odstínů vytvořili pro aktuální sezonu nepřeberné množství nejrůznějších variací a přesvědčily tak všechny o tom, že černá a bílá jsou víc než jen odkaz na zlatá šedesátá léta, puntíky nebo proužky. Návrháři černobílé kombo využili ke hrám s jednotlivými vzory, v některých chvílích zase dva barevné protipóly měly feeling té nejvyšší couture a jindy se zase naopak staly součástí přísných geometrických linek. 

Celkově by se přístup návrhářů dal rozdělit do čtyř základních částí. 

Couture detaily
Precizní zdobení v provedení černé a bílé působí na jednotlivých couture detailech překvapivě jemně a dává tak prostor pro vytvoření bohatě dekorovaných celků. 

Přísný design
Moderní přístup v černobílém režimu ve finální podobě vypadá jako ostře řezané a na milimetr přesné linky, nečekané vrstvy a esteticky sofistikované origami záhyby. 

Geometrie
Cool, moderní a neuvěřitelně nositelné gometrické brazce jsou s největší pravděpodobností nejoblíbenější interpretací černobílého dua. 

Hra se vzorem 
Pulzující od hlavy až k patě budí dojem schopnosti ohýbat prostor i čas. Přesto však díky decentní vizuální stránce jsou ideální především pro nošení na večer.

EBC promo