Nákupy československé módy: zveme na pop-up Má Vlast Edit

Nákupy, které mají smysl – zveme vás na projekt Má Vlast Edit, který v následujících dnech spojí práci zvučných jmen československé módní scény i představy o létě stráveném v Česku v podání mladých designérských talentů. Své limitované kolekce vyrobené s důrazem na udržitelnost a domácí produkci představí: Liběna Rochová, Ivana Mentlová, CHATTY, Leeda, Tereza Vu, Jan Černý (včetně Jan Černý x KARA Blackbag #1), Vanda Janda, Plove Studio, Michaela Hriňová, Odivi, Božidara, Michaela Čapková, Boris Kráľ, Aleš Hnátek, Anežka Berecková, Greta Tribusová, Petra Gabaš, Natalia Dufková a další. V rámci konceptu #SEENOWBUYNOW si budete moct všechny přítomné modely rovnou zakoupit.

 

Pop-up Má Vlast Edit No.1 Praha

Nastal pravý čas na módní detox a zamyšlení nad tím, koho svým nákupem chceme podpořit.

 

Iniciátorka projektu Ivona Petružálková věří, že po událostech letošního jara nastal ideální čas, kdy upřednostnit lokální módní tvůrce: „Slovní spojení a symfonické dílo Má vlast v každém z nás vyvolává jinou emoci. Toužíme se brouzdat půvabnou krajinou českých luhů a hájů, jíst jahodové knedlíky s tvarohem, nesnesitelně lehce se začíst do románu či jen tak obdivovat originální design. Věříme, že fast fashion pomalu slábne. Stejně jako se navracíme k přírodě, čistotě, přirozenosti a autenticitě, bylo by skvělé, abychom se více orientovali na domácí módu.“

Díky novému prodejnímu konceptu budete mít také jedinečnou možnost nahlédnout na nově zrekonstruované prostory pražského boutique hotelu Maxmilian, který se nachází na Haštalském náměstí.

 

Maxmilian Hotel Prague Terasa

 

Novinky a informace k události sledujte na oficiálním profilu Má Vlast Edit na Facebooku a Instagramu.

 

REKLAMA