Jakub Polanka pro Philippa Starcka

Nová kolekce oblečení, která vznikla ze spolupráce značek Philippe Starck a Ballantyne, se honosí názvem Inteligentní kašmír!

Zpracování materiálu bylo totiž neuvěřitelně složité, aby splňovalo náročné designové nároky Philippa Starcka. Ten si ke spolupráci na ní přizval mladého českého návrháře Jakuba Polanku, který jeho komplikované představy přetvářel ve skutečnost.
Nejnovější kolekce obsahuje 26 pánských a 35 ženských kousků, které mají inovativní vzhled a zároveň jsou plně v souladu se současnými módními trendy a potřebami každodenního života. 

Celé kolekci dominují monotónní šedé tóny v kombinaci s černou, modrou a bílou barvou. Vše je vyrobeno z kašmíru Wet-Out, který je speciálně vyvinutý pro společnost Ballantyne a odpuzuje vodu. Některé kousky z dámské kolekce jsou vyrobeny z kašmíru kombinovaného s hedvábím.Klíčovým prvkem na oblečení Philippa Starcka je oranžový kříž, který je samozřejmě zastoupen i v této kolekci.Nová kolekce bude k dostání v obchodech Philippa Starcka, v obchodech Ballantyne a ve vybraných concept storech.

EBC promo