ELLE InstaTrend: kruhové náušnice

Nejoblíbenější náušnice šperkařské historie jsou zpátky ve hře! A dnes se těší více než zájmu největších šperkařských domů, alternativních značek i světových influencerů. Jsou totiž přesně tím kouskem v šatníku (respektive ve šperkovnici), který pozvedne obyčejné bílé tričko a džíny na trendy objekt zájmu. Nevěříte? Následujte rady těch nejpovolanějších módních guru.

Jak je nosit? 

Nosí se vše od jemných kruhů až po výrazné maxi kousky. Klíč k nalezení těch pravých je průzkum. Vyhledejte si na Instagramu vaše oblíbené světové influencerky a jejich profily. Zaručujeme vám, že narazíte na desítky skvělých inspirací, jak kruhové náušnice nosit. Začněte s menším párem, který je praktický pro každodenní nošení do školy nebo do kanceláře. Pokud se chcete vydat alternativnějším stylem, zvětšujte jejich obvod. Pro zesílení jejich účinku volte vlasy stažené na drdolu a zvýraznění trendy sponkami. Zlato nebo stříbro nehraje roli. Důležitý je pocit, jaký budete mít, jakmile se náušnicemi ozdobíte.

Jaké kruhy máme na wishlistu my v redakci ELLE:
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)