Blake Lively: Nová tvář Chanel?

Už delší dobu bylo jasné, že dřív nebo později se mladá Blake stane tváří módního domu. Nejenom že na červeném koberci během posledního roku vystřídala až nekřesťanský počet modelů Chanel a její hvězda strmě stoupá, ale navíc se stala miláčkem jinak velmi rezervované šéfredaktorky Vogue Anny Wintour, která je v módní branži stejným solitérem jako její dobrý přítel Karl Lagerfeldl.

Když Anna v prosincovém čísle svého magazínu popisovala práci s mladou herečkou, neopomněla poznamenat, že „Karl si Blake už vyhlédl“. Seriálová Serena by v jeho připravované kampani měla uvést novou řadu kabelek.

Mění Chanel styl?

Jediné, co zaráží na výběru Blake Lively, je fakt, že francouzská značka si vždy vybírala mnohem komplikovanějšítváře pro prezentaci svých produktů – odtažitá, tajemná krása Audrey Tautou, Vanessy Paradis, Freji Erichsen… A ač Blake vypadá v Lagerfeldových modelech fantasticky, celý svět si mladou dívku zaškatulkoval jako milou holku od vedle s velkým americkým úsměvem na rtech. Tedy přesný opak toho, co kdy byla Coco.

EBC promo