Fashion bible je na světě!

Říjnovou ELLE jsme pro vás s láskou připravovali několik měsíců. Uskutečnit sebebláznivější nápad pro nás nebyl problém. Proto jsme se poprvé vydali společně vyfotit čtyři české topmodelky na Manhattan, herečku Zuzanu Stivínovou jsme poslali do Itálie za Robertem Coinem – vyfotili jsme ji tam s jeho oslňujícími šperky. Herečku Judit Bardós jsme ve slavném pařížském ateliéru oblékli do třpytu božských náušnic a náhrdelníků Dior od Victoire de Castellane… a jelikož nám skromnost není vlastní, k dvacátým narozeninám jsme si hned od dvaceti českých a slovenských návrhářů nechali nadělit šaty, které vytvořili speciálně pro ELLE…

K našemu velkému výročí jsme pro vás rovněž připravili šest velkých soutěží s cenami za více než 320 000 korun a nechali vytvořit 20 unikátních narozeninových triček od českých a slovenských osobností – ta můžete vyhrát v naší soutěži – a zmapovali osudy lidí, kterým česká ELLE změnila život. Jste mezi nimi i vy?

Ujít si nenechte ani skvělý rozhovor s úúúžasným Kilianem Hennessym, do jehož vůní jsme se zamilovali, průvodce nejnovějšími parfémy, ze kterých se budou kolena podlamovat vám i vašemu partnerovi. A nakonec s námi odhalte tajemství ženské ejakulace a přečtěte si skvělý text o budoucnosti módy.

A kdyby vám to nestačilo, zapište si, že od příštího čísla můžete soutěžit o Volkswagen Polo za více než 440 000 korun. 

EBC promo