Hot news: Rihanna uvádí druhou kolekci bot

Když se řekne Manolo Blahnik, tak si většina představí lodičky, po kterých šílela Carrie v Sexu ve městě. Od letošního roku taky denimové kozačky, ve kterých se několikrát ukázala Rihanna. Patří totiž do její kolekce, kterou s Blahnikem navrhla. A není to poslední spolupráce těchto dvou módních ikon. Na tu květnovou navazuje nová kolekce Savage a celá je inspirovaná "timberlandy".

Jak kolekce vypadá?


 

rihanna boots1 94a2a

Minikolekce obsahuje tři různé designy a je založená na kontrastu hebkého semiše, kůže a kožešin. Samozřejmě nechybí vysoké podpatky, které Rihanna nadevše miluje.

Vysoké kozačky Alexis lemuje kožešina, které sahá až dolů. K dostání budou v odstínů slonové kosti nebo skořice.

Must-have boty z kolekce jsou ...


rihanna boots2 8a220

Nosila je Beyoncé i J.Lo ve svém videu "Jenny from the Block" a teď jsou zpět. Rihanna do své druhé kolekce, která bude v prodeji od 16. listopadu, zařadila ikonické kozačky na podpatku, po kterých už několikrát šílel celý módní svět. RiRi je udělala tentokrát ve dvou barvách - slonovinová kost a kafe.

Třetí design zatím nebyl odhalen, proto si musíme ještě dva dny počkat. Líbí se vám? Savage kolekce Rihanna x Manolo Blahnik se bude prodávat ve vybraných buticích a taky online na manoloblahnik.com.

EBC promo