REKLAMA

Nakupte dárky u českých designérů

REKLAMA

Designerské kousky jsou nejen originální, kvalitní a trošku dražší, ale také prospěšné a nádherné. Co věnovat knížku mapující první rok novomanželů nebo sako z udržitelného materiálu? Nebo rádi podporujete začínající tvůrce? Kupte svému kamarádovi ponožky s motivem banánů nebo kvalitní jednoduchý rolák, který užije nejen tuto zimu.

 

White sage

České značky respektující životní prostředí jsou vítáni nejen v našem seznamu, a proto byste ji měla napsat i na ten svůj pro ježíška. Herečka Dominika Býmová si svou historicky první kolekcí splnila sen a její oblečení má čisté linie, příjemný materiál a skvěle se kombinuje. Jak říká Dominika, udržuje ji v harmonii, a přitom je stále elegantní, nadčasové a šetrné k přírodě.

ws
cara

Bloque.pro

Osobní dárky z mé zkušenosti udělají tu nejkouzelnější radost člověku, kterého máte opravdu rádi. Slogan značky Bloque.pro to vystihuje nejlépe: „Knížky, které vás zahřejí u srdce, kdykoliv je otevřete.“ Na půl je totiž tvoříte sami. Vlepujte do nich svatební fotografie, první vlásky vašeho miminka nebo jen vzkazy svému staršímu já.

dd
cara

Yaneva

Pokud patříte nebo podporujete komunitu LGBT, nemusíte se hned začít oblékat do duhových barev. Jde to i vkusněji a zábavněji. Co místo slova „PRIDE“ nosit na tričku jen „RIDE“? A přitom počáteční „P“ bude schované na druhé straně. Pokud je to na vás moc tajemné, kupte ponožky s banány, to je jistota.

ye
cara

Youngprimitive

Pokud vás malá miminka nedojímají roztomilostí, oblečené v tomto začnou. Nejen vtipné a hezké body nabízí česká designerská značka Youngprimitive. Vyberou si u ní i starší a pobaví se jimi i obdarovaní.

kk
cara

ELLE tip:

Nenechte si ujít vánoční pop-up v The Emerald.

Propojení lokálních značek a luxusního prostředí –  přesně to znamená Vánoční pop up v The Emerald, který proběhne 4. a 5. prosince na adrese Žatecká 7. Pop up vyhoví i nejnáročnějším návštěvníkům, kteří mohou nakoupit výrobky od českých značek a návrhářů na jednom místě a ulehčit si tak od starostí s vánočními dárky. Značky jako Dechem, Alex Monhart, Still Life, Malinna, Buffet Clothing a další můžete nakoupit ve středu 4. 12 od 13.00 do 21.30 a ve čtvrtek 5.12. od 12.00 do 22.00. Vstup na akci je zdarma. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA