"Pretty Woman" Julia Roberts ví, co chce k narozeninám

Julia minulý týden vyzvala svoje fanoušky, aby společně s ní oslavili její narozeniny tím, že pošlou 49 dolarů organizaci GLSEN (nadace specializující se na rovnoprávné vzdělávání pro všechny studenty, zvláště pak na mladé z komunity LGBTQ - lesbian, gay, bisexual, transgender, queer or questioning).

Během udělování cen Visionary nadace GLSEN, které dostávají osobnosti, jež se veřejně zasazují za rovnoprávnost sexuálních menšin. Cenu v minulosti dostala i sama Roberts. Letos Julia předávala jednu z cen Jessovi Cagleovi a u té příležitosti pronesla: "Je mi ctí, že každý rok mohu podporovat nadaci GLSEN, je to jeden z mých neoblíbenějších večerů. Říkala jsem to i dětem v zákulisí, je to můj třetí nejkrásnější večer mého života. Ale prosím neříkejte to nikomu."

rs 1024x759 161022095528 1024.julia roberts.cm.102216 c7262

Jess Cagle je zástupce šéfredaktora časopisu People a Entertainment Weekly. Během své kariéry mapoval homosexuální hnutí v 90. letech v Americe a minulý rok na stránkách EW vyzýval politiky ke změně zákona o držení zbraní poté, co bylo v nočním klubu v Orlandu zastřeleno 49 lidí.

Po předání ceny Julia vyzvala fanoušky k daru: "Dalším mým oblíbeným večerem jsou moje narozeniny, které budu mít příští pátek." A pokračovala: "Pokud se příští pátek probudíte a vzpomenete si na mě a budete si říkat, co byste měli dát Julii k narozeninám, tak pošlete příspěvěk nadaci GLSEN. Bude mi 49, takže pokud můžete darovat 49 dolarů, bude to skvělé. Děkuji moc."

Ten příští pátek je právě dnes, takže pokud máte darovací náladu, zde je odkaz na nadaci. Nebo peníze klidně pošlete nějaké své jiné oblíbené charitě. 

https://donate.glsen.org/page/contribute/happybirthdayjulia

Teď se s námi pojďte podívat na filmové postavy, které Julia Roberts skvěle zahrála. 

EBC promo