REKLAMA

Probuďte své vnitřní dítě s kolekcí LOEWE & Miyazaki

REKLAMA

 

Značka LOEWE spojila své síly s režisérem Hayao Miyazakim a Studiem Ghibli, aby společně vytvořili kolaboraci, která je natolik pozitivní, aby vám vykouzlila úsměv na tváři a vrátila vás alespoň na chvíli do bezstarostných dob dětství. Jednotlivé modely jsou inspirovány animovanou kultovní klasikou z roku 1888 Můj soused Totoro, ale i dalšími filmy z japonské dílny. 

 

LOEWE & Miyazaki
Info ikona

Cesta do fantazie po boku Totora 

Pokud film Můj soused Totoro neznáte, jde o roztomilý a jímavý příběh, který vlastně sám o sobě slouží jako únik před nevlídnou realitou. Sleduje dvě malé sestry Sacuki a Mei, jejichž matka je hospitalizována v nemocnici. Aby překonaly tento smutný fakt, utíkají dívky do světa fantazie. Po cestě se setkávají s kouzelnými duchy a spřátelí se s jedním z nich, obrovským plyšovým Totoro, se kterým prožívají laskavá dobrodružství.  

Snímky z dílny Miyazakiho jsou milované po celém světě. Na rozdíl od Disneyho pohádek se však odehrávají v reálném světě a ve všech fantaskních zákoutích obyčejného každodenního života, který je však jaksi měkčí, radostnější a upřímnější.  

 

LOEWE & Miyazaki
Info ikona

 

Kolekce, která najde místo i ve vašem srdci 

Dětská citlivost filmu se přirozeně promítá do Andersonovy estetiky a dává tak vzniknout jedinečným designovým kouskům, jako je například ikonická puzzle bag s malým Totorem (, který je mimochodem maskotem Studia Ghibli). A jedinečné scenérie animovaného příběhu skvěle korespondují s designérovými představami.  

“Spojení mezi LOEWE a Studiem Ghibli dokládá vzájemnou lásku z řemeslu a uměleckým technikám, která je vyjádřena našimi specifickými způsoby. Jde o zasněné poselství vyrovnanosti a praktické kreativity, které vás propojí s přírodou a vlastním vnitřním dítětem. Myslím, že je to v dnešní době velice důležité,” vyjádřil se ke kolekci Jonathan Anderson.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA