Program Designblok Premier Fashion Weeku 2013

PŘEHLÍDKY
kostel sv. Šimona a Judy

STŘEDA, 9.ŘÍJNA:

18.00 DESIGNBLOK FASHION TALENT CARDS (Lukáš Spilka, Daria Makeeva, Kateřina Plamitzerová)
20.00 MONIKA KROBOVÁ
21.00 MIROSLAV SABO

ČTVRTEK, 10.ŘÍJNA:

18.00 ELLE TALENT CARD (Marie Petráková, Petra Pluháčková)
20.00 KLÁRA NADEMLÝNSKÁ
21.00 HANA HAVELKOVÁ

PÁTEK, 11.ŘÍJNA:

17.00 ZHANNA BELSKAYA
18.00 PBL PRAGUE
20.00 MONIKA DRÁPALOVÁ
21.00 FRESH FROM FLANDERS (Van Hongo, Katrien Van Hecke)

SOBOTA, 12.ŘÍJNA:

14.00 UMPRUM (Ateliér módní tvorby a Ateliér designu oděvu a obuvi)
15.00 DIPLOMA SELECTION (Henriette Tilanus, Loekie Mulder, Lilly Ingenhoven, Kyril Buhowski)
16.00 COCKEREL – LENKA KOHOUTOVÁ
17.00 ROBERTO LÓPEZ ETXEBERRIA
19.00 HANA ZÁRUBOVÁ
21.00 LIBĚNA ROCHOVÁ

NEDĚLE, 13.ŘÍJNA :

20.00 PREMIER GALA / A. F. VANDEVORST

POP-UP SHOP:
• Monika Drápalová • Miroslav Sabo • Hana Zárubová • Zdenka Imreczeová • Pavel Brejcha • segrasegra • Katrien Van Hecke • Van Hongo Šperk a doplňky: Kabáňová • Belda • Ether • Nastassia Aleinikava

INSTALACE OPENSTUDIO KAFKŮV DŮM
Openstudio Kafkův dům, náměstí Franze Kafky 3, Praha 1

• Eau Thermale Avène • Daniel Andresen • Belka • Margot Charbonnier • Jindra Jansová • Hanuš Lamr Jewellery designer • Lindt HELLO Interactive Dress Room • Markéta Kratochvílová • Monika Krobová • Daria Makeeva • MAUDhomme • Novesta • Pinkabinet• Kateřina Plamitzerová • Janja Prokić • Eva Růžičková • Lukáš Spilka • Trash Made • Zorya

INSTALACE ART HOUSE
Art House, Colloredo-Mansfeldský palác, Karlova, Praha 1

• BeldaFactory • Saint Laurent, Simple Carollinum Concept Store

INSTALACE SUPERSTUDIO NÁKLADOVÉ NÁDRAŽÍ ŽIŽKOV
Superstudio Nákladové nádraží Žižkov, Želivského 2, Praha 3

• Nike • Stojím si za ním • UJEP, Fakulta umění a designu – Ateliér textilního a oděvního designu • VŠUP, Ateliér oděvní tvorby • VŠUP, Ateliér designu oděvu a obuvi • Vyšší odborná škola oděvního návrhářství v Praze • Západočeská univerzita • Fakulta umění a designu

POP-UP SHOP
Openstudio Kafkův dům, náměstí Franze Kafky 3, Praha 1
Sobota 10.00–21.00, neděle 10.00–19.00

• PBL Prague • Fiorina Fury • Monika Drápalová • Ether • Zdenka Imreczeová • Sofie Kabáň • Miroslav Sabo • segrasegra • Katrien Van Hecke • Van Hongo • Hana Zárubová

VLASTNÍ PROSTOR

• PBL Prague • Klára Nademlýnská • Simple Carollinum Concept Store • Natálie Steklová • Swarovski • Timoure et group

EBC promo