Robert Pattinson jako nová tvář podzimní kampaně Dior Homme

Kdo fotil kampaň? Nikdo jiný než kreativní ředitel luxusních značek Chanel a Fendi, samotný Karl Lagerfeld. Zatím Dior vypustil do světa jen dvě fotografické vlaštovky, celá kampaň pak bude mít premiéru pvního dubna. Pattinson je totiž tváří podzimní kampaně pánské linie ready to wear.

Lagerfeld sám je velkým fanouškem pánského Dioru už delší dobu. Velmi často na přehlídkách Dior Homme sedí čestně v první řadě a jak sami vidíte, fotí pro ně i kampaně. Ještě bychom neměli zapomenout, že Lagerfeld neměl čest mít před objektivem jen Edwarda - Roberta, ale i Bella už měla pákrát možnost s ním pracovat - bývalka Pattinsona Kristen Stewart byla tváří brýlí Chanel a teď s Karlem chystají novou kampaň na řadu make-upů, která se bude prezentovat v březnu.

MTM2ODI5MTQyNzQxMTAwMTI3 b653b

Lagerfeld zachytil Roberta na černobílých fotkách připomínajících filmovou ikonu Jamese Deana. Pattinson ostatně hraje jeho dvorního fotografa Dennisa Stocka v novém Corbijnově filmu "LIFE". Málem jsme se v redakci spletly, Dean by díky jejich podobě víc seděl Pattinsonovi než herci Danovi DeHaanovi, ale Antonovi do castingů rozhodně mluvit nebudeme. Robert na podzim připravuje i velkou filmovou produkci "The Lost City of Z", takže ho ke konci roku uvidíme nejen na kampaních, ale i na filmovém plátně.

dior homme Robert Pattinson karl lagerfeld 2 96f80

Pattinson jakoby v posledních pár letech vedle své lásky, zpěvačky FKA twigs, dělal jedno lepší rozhodnutí za druhým. Role si pečlivě vybírá, pracuje s nezávislými filmaři i režisérskými novátory, jako jsou David Cronenberg nebo už zmiňovaný Anton Corbijn. Pattinsonovi bude letos v květnu třicet, tak snad se konečně zbaví škatulky upíra. My si jen myslíme, že by mu prospěla nějaká dobře napsaná komedie, kde by dokázal tak trochu shodit sám sebe. A jeho smlouva s Diorem? Další Robertův dobrý tah! 

Galerie nejzásadnějších Robertových filmových rolí zde!

 

EBC promo