Victoria Beckham chystá kolekci s Reebok

Před pár lety bychom si Posh Spice v teniskách neuměli představit. Ale vše je jinak a Victoria Beckham se za poslední tři roky proměnila v královnu uvolněného elegantního stylu, ke kterému podpatky nepotřebujete. Právě naopak. Stranou s Posh, nyní je tu Sporty!

Včera večer oznámila super novinku nejen pro všechny fanoušky její značky. Spojí síly se sportovním gigantem Reebok a společnou kolekci odhalí už příští rok! 

Britská návrhářka a street style superstar se tak přidává k dalším výjimečným ženám, které se značkou Reebok už dlouhodobě spolupracují. Do tohoto kreativního týmu patří například Gigi Hadid, Ariana Grande, Aly Raisman či Teyana Taylor. Spolu s nimi se Reebok dlouhodobě snaží motivovat ženy po celém světě, aby posouvaly své hranice a staly se tou nejlepší verzí sebe samotných.

Victoria Beckham ke spolupráci říká: „Jsem z tohoto partnerství ohromně nadšená, protože je postavené na našich společných hodnotách. Vždycky jsem se snažila podněcovat sebedůvěru žen. A Reebok přichází se stejným poselstvím už několik desetiletí. Nyní mám příležitost zpochybnit tradiční představy o fitness oblečení v módním kontextu. To je něco, co jsem vždycky chtěla dělat. Sportovní oblečení totiž dlouhodobě začleňuji do svého šatníku a denního života.“

Morning run! x VB #ReebokxVictoriaBeckham

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

V redakci se už uvedení kolekce Reebok x Victoria Beckham nemůžeme dočkat, co vy? Více informací a novinek o spolupráci najdete na Reebok.com/VictoriaBeckham.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA