Třpyt, krajka a odhalená záda. Nejlepší looky Bar Rafaeli

Bar Refali se narodila 4. června 1985 v do izraelské židovské rodiny. Krásu a ctižádost zdědila po své matce, která se v mládí živila jako modelka. Vzhledem ke zkušenostem své matky začala Bar s modelingem již v osmi měsících. Po začátcích u reklamy se pomalu, ale jistě dostávala na obálky prestižních módních magazínů a na přehlídková mola. Díky svým křivkám a přirozené kráse získávala především nabídky do časopisů určených spíše pro mužské publikum. Bar se však do podobných titulů nenechala zaškatulkovat a rozjela svou modelingovou kariéru pod křídly luxusních brandů. 

Bar se může pyšnit kampaněmi u značek Chanel, Escada, Ralph Lauren, Desigual, Victoria's Secret či Moët & Chandon. Prestiž a uznání získala díky focení pro časopis Sports Illustrated, kde v roce 2007 v rámci Swimsuit Issue pózovala s rockovou kapelou Aerosmith. Velký průlom pro modelku nastal také v roce 2012, kdy byla Maximem jmenována nejvíc sexy ženou planety.

Bar Refaeli patří právem mezi nejvlivnější osoby Izraele a na svou zemi i původ je náležitě pyšná, a to i přes skutečnost, že byla Izraelci kritizována za svou neučást v povinné službě v armádě. V roce 2009 vedla neplacenou kampaň jménem izraelského vodohospodářského úřadu s cílem vzdělávat veřejnost v oblasti využívání a ochrany vody. Není také tajemstvím, že modelka je známou bojovnicí za práva gayů.

 

Bar Rafaeli 10x jinak:

 

V záři reflektorů 

Současně s modelingovou kariérou se rozhodla odstartovat i svou hereckou a moderátorskou dráhu. Zahrála si v několika seriálech i filmech, před kamerami se však častěji objevovala a nadále objevuje v roli moderátorky či porotkyně. Velkou zkouškou pro ni bylo moderování Eurovize v roce 2019, která se konala v Tel Avivu. 

Od roku 2018 se Refaeli rozhodla vkročit i do vod byznysu. Vymyslela například aplikaci „Mika Look“, pro ženy, které by se chtěly oblékat jako modelky. Následně se stala investorkou společnosti „MyCheck“ zpracovávající platby pomocí chytrých telefonů. Její byznysové plány jsou však mnohem pestřejší...

Populární vztah s DiCapriem, svatba a mateřství 

Refaeli se stala světově známou díky jejímu vztahu s oscarovým hercem Leonardem DiCapriem, se kterým se seznámila a začala randit v roce 2006. Partnerství této dvojice se stalo velmi populární především kvůli jejich nečekanému rozchodu a následnému návratu, ale také kvůli tomu, že se herec dal s modelkou dohromady krátce poté, co se po pěti letech rozpadl jeho vztah s módní ikonou Gisele Bündchen. Ačkoliv se pár snažil jejich lásku takzvaně reinkarnovat, společné randění oficiálně ukončili v roce 2011.

Pravou oporu a lásku Bar našla u izraelského podnikatele Adiho Ezry, za kterého se ve své rodné zemi v roce 2015 provdala. „Nejšťastnější den mého života. Vzala jsem si svého nejlepšími přítele. Společně spolu budeme navždy žít, milovat se a také se smát,“ napsala na svém Instagramu ke svatebnímu snímku Refaeli. Pár společně vychovává tři děti – dcery Elle a Liv a syna Davida. „Tři děti za tři a půl roku? Proč ne!“ sdílela modelka, která si mateřství užívá plnými doušky, na sociální síti. 

 

Mohlo by se vám líbit

Božský Leo a konsilium terapeutů. Co je špatně s panem DiCaprio?

Předtím, než se stal hollywoodskou celebritou, byl nejslavnějším Leonardem na světě ten s příjmením da Vinci. Teď vás při vyslovení tohoto křestního jména ihned napadne blonďatý hollywoodský herec, který oplývá úžasným talentem i problematickým osobním životem.
elle.cz

 

Zdroje: Wikipedia Commons, No Camels, Globes, People, Instagram