Božský Leo a konsilium terapeutů. Co je špatně s panem DiCaprio?

 

Za všechno může matka, dalo by se zjednodušeně říct. Alespoň v případu Leonarda DiCapria. Když Irmelin Indenbirken ucítila první kopnutí svého nenarozeného dítěte, dívala se zrovna na obraz od Leonarda da Vinci v jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi. Alespoň tak praví legenda. Co ovšem víme s jistotou je, že rodiče malého Lea se rozvedli, když mu byl pouhý rok, zůstal žít s matkou v Los Angeles, kde se často stěhovali. Malého chlapce rozchod rodičů velmi poznamenal, ale o to víc se upnul právě na Irmelin. Doteď je často jeho doprovodem na gala večery a předávání cen. 

V britském bulvárním deníku Sun jednou vyšel článek, kdy konsilium psychoterapeutů hodnotí, proč si DiCaprio, kterému tehdy bylo 45 let, nedokáže najít partnerku, která by nebyla o 20 let mladší. Oscarem ověnčený umělec totiž vystřídal takové množství přítelkyň (z nichž snad pouze herečka Blake Lively nepracovala jako modelka) s velkým věkovým rozdílem. S žádnou z nich se nedokáže usadit a mít trvalejší vztah. Poměrně dlouho randil s izraelskou topmodelkou Bar Refaeli nebo s brazilskou super hvězdou Gisele Bündchen.

K pousmání je představa, že by se jako Leonardo DiCaprio chovala v milostném životě nějaká slavná žena. Bulvár by na ní nenechal nit suchou. Umělec patří k nejtalentovanějším hercům své generace. Nemusíte si hned pustit Zmrtvýchvstání, za které získal Oscara, ani Titanik, velkofilm, který z Lea udělal mezinárodní idol. Podívejte se na snímek: Co žere Gilberta Grapea z roku 1993, kde DiCaprio předvede své mistrovství v roli mentálně handicapovaného Arnieho a dokáže tu zastínit i Johnnyho Deppa.

 

K pousmání je představa, že by se jako Leonardo DiCaprio chovala v milostném životě nějaká slavná žena. Bulvár by na ní nenechal nit suchou.

 

Dnes, 11. listopadu slaví Leonardo své 47.narozeniny a dokázal se úspěšně vymanit ze své škatulky romantických hochů a teenage idolů po Titaniku, ale nenechal se uvěznit ani v představě, že musí hrát filuty, kteří mají oplétačky se zákonem jako v Chyt mě, když to dokáže nebo ve Vlku z Wallstreet. Filantrop, který bojuje za záchranu přírody a společně s Georgem Clooneym věnoval milion dolarů třeba zemětřesením zničenému Haiti, se nenechá spoutat ničím. A nikým očividně, a proto zůstává stále ve společnosti o polovinu mladších dívek.

Deadpool, anti-hrdina a otec roku.Ryan Reynolds je váš muž snů

elle.cz