REKLAMA

Jak se bude mluvit v Elle Beauty Lounge? Jazykem EIMI!

 

„Každý chce být jedinečný! EIMI je oslavou individuality člověka, zvláště v době sociálních médií. Facebook nebo Instagram, všude dávají lidé své osobní fotky, aby ukázali ostatním, jak vidí sami sebe, v čem jsou jedineční. Chtějí vystoupit z davu a být originální. EIMI jim pomůže - každý produkt má unikátní schopnosti fixace, tvarování, zmatnění či lesku. Jejich účinky lze kombinovat a vytvořit tak nekonečně mnoho variací účesů, elegantních či potrhlých, moderních nebo úplně klasických. Dlouhé či krátké, rozježené či uhlazené - styling s EIMI nemá žádné hranice!“

 

EIMI
Info ikona

 

CO ZNAMENÁ EIMI?

Název EIMI představuje zaměření značky na jednotlivce, vyslovováno je „ÁJ-MÍ“ Pojem EIMI má kořeny ve Starověkém Řecku, kde bylo prvním slovesem jednotného čísla v přítomném čase a vycházelo z fráze EGO EIMI, znamenající „JÁ JSEM“. Wella Professionals využívá pojem foneticky a upravuje ho do podoby „I & Me“, která zdůrazňuje individualitu, jedinečnost a originalitu každého z nás. 

 

EIMI
Info ikona

 

CO NABÍZÍ EIMI?

Květinové vůně, vylepšené receptury a hlavně skvělé stylingové produkty, které budete milovat! Například DRY ME - suchý šampon, jež vytváří objem, za kterým se každý otočí. Bonusem je skvěle upravitelná matná textura pro pohodlné vytvoření libovolné formy účesu. Absorbuje přebytečnou mastnotu a osvěžuje vlasy díky složení Dry Me s tapiokovým škrobem.

Dále EIMI nabízí PERFECT ME -  vyhlazující lotion pro dokonalou hebkost a přirozený styl. Toto jemné mléko dodává lesk, zaceluje, hydratuje a vyhlazuje poletující vlasy. Navíc chrání před tepelnými nástroji.

V novém repertoáru Wella naleznete i ROOT SHOOT - pěnu pro zdvižení od kořínků pro okamžitý objem, SUGAR LIFT - cukrový sprej pro objemnou strukturu a OCEAN SPRITZ - sprej pro plážové vlny.

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA