REKLAMA

Summer style: Díky těmto pomocníkům vytvoříte skvělý letní účes!

 

Bleskové vysušení vlasů bez extrémních teplot 

Plavání, koupání, ale také časté mytí, které zbavuje kadeře nánosů písku a soli z moře či chlóru... V létě si zkrátka vlasy namáčíme mnohem více než v jiných ročních obdobích – a proto je také častěji vysoušíme. Aby přitom nedošlo k jejich poškození, používejte fén, který nevstavuje hřívu příliš dlouho extrémním teplotám.  

Vysoušeč Dyson Supersonic je vybaven výkonným digitálním motorem Dyson V9, který rotuje rychlostí 110 tisíc otáček za minutu. Vysouší rychlostí blesku, navíc je tichý, lehký a měří teplotu vzduchu 40krát za sekundu a reguluje její výši. Ochranná technologie Heat Shield zase zajišťuje chladný povrch nástavců, takže se při jeho používání nepopálíte. Výměnné magnetické nástavce zároveň umožňují při vysoušení vytvořit různé účesy. 

 

Dyson
Info ikona

 

Tip na letní styling: Tajemství plážových vln odhaleno! 

Pokud chcete například vykouzlit uvolněný ležerní styl v podobě plážových vln, využijte difuzér. Nástavec je zkonstruován tak, aby rovnoměrně rozptyloval vzduch, čímž se snižuje kudrnatost vlasů a vznikají krásné kadeře. Nejprve vysušte horní část vlasů, aby se zachoval objem. Pak si vezměte jednotlivé prameny a vložte je do difuzéru. Při umísťování vlasů do difuzéru dbejte, aby byly blízko pokožky hlavy a docházelo jen k minimálnímu pohybu. 

Ohýbací destičky brání poškození struktury 

Žehlička na vlasy je nepostradatelným stylingovým pomocníkem, který dokáže vytvořit i z nezkrotných kudrlin elegantní hladký účes. I při této úpravě vlasů dávejte ovšem pozor na poškození vlasové struktury vlivem vysokých teplot. 

Jediná žehlička s ohebnými měděnými destičkami Dyson CorraleTM je navržena tak, aby vytvarovala vlasy s pouze polovičním poškozením. Byla vyvinuta pro všechny typy vlasů s řadou funkcí, které umožňují přizpůsobit přesné nastavení teploty (165 °C, 185 °C a 210 °C) podle typu, délky a požadovaného stylu vlasů. 

 

Dyson
Info ikona

 

Tip na letní styling: Hladký elegantní look během chvilky 

Rozdělte vysušené vlasy na jednotlivé části a sepněte sponkou u hlavy – díky tomu budete mít přehled, který pramen jste již narovnávala. Každý pramen by měl být široký jako destičky žehličky, aby se vyhlazoval rovnoměrně. Žehličku umístěte blízko kořínků vlasů a klouzejte až ke konečkům. Abyste se co nejvíce příblížila kořínkům, nakloňte žehličku pod úhlem. Hotový účes zafixujte sprejem. 

 

Dyson
Info ikona

 

Měla vlasy samou loknu... 

Až polovinu času můžete ušetřit díky kulmofénu Dyson AirwrapTM, který vlasy vysouší a tvaruje současně. Revoluční stylingový nástroj je unikátní tím, že funguje na principu takzvaného coanda efektu – proud vzduchu pramen sám šetrně navine k povrchu. Má 7 stylingových nástavců, takže s ním lze vytvořit různé objemy loken a vln (podle toho, jakou šíři nástavce zvolíte), anebo je vyhlazujícím kartáčem urovnat. Kombinací vlhkosti ve vašich vlasech se silným proudem vzduchu a řízenou teplotou dokáže tvarovat a vysoušet vlasy bez použití extrémních teplot. 

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA