Nahlédněte pod povrch své pleti

Do detailu zmapovaná pokožka

Základem zdravé a zářivé pleti je správné určení jejího typu i aktuálního stavu. O to se stará hloubková analýza Face Mapping, kterou si v rámci eventu můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Profesionální pleťový terapeut na základě ní určí, jaký typ pleti máte, a s ohledem na problémy, s nimiž se pokožka potýká, připraví plán profesionálního ošetření a produktů na domácí péči. Dermalogica si je vědoma toho, že každá pleť je specifická. Sortiment proto zahrnuje hned devět produktových řad, které umožňují nejrůznější kombinace produktů a vytvoření péče na míru.

Dermalogica Jane Wurwand

Čisté složení s respektem k přírodě

Dermalogica je světovou jedničkou péče o pleť mezi profesionály. K tomu však nestačí jen kvalitní a fungující produkty, společnost proto věnuje velkou pozornost i jejich složení. Látky jako parabeny, sulfáty, minerální oleje, lanolin, lepek či umělé parfemace a barviva v nich nemají místo. Místo toho Dermalogica sází na moderní aktivní látky jako vitamín C, AHA kyseliny či retinol. Všechny produkty jsou také veganské a cruelty-free s certifikací Leaping Bunny a PETA. Zároveň v rámci iniciativy “Zdravá pleť, zdravá planeta” značka podniká kroky směrem k větší udržitelnosti.

Dermalogica

Dermalogica na ELLEphorii

Vedle analýzy pleti a konzultací se na ELLEphorii můžete těšit i na prezentaci ředitelky pro vzdělávání Dermalogica Angely Taylor. Ta poodhalí vliv hormonů během menstruace, těhotenství či menopauzy nejen na emoční stav žen, ale i vzhled jejich pleti. Jedná se o často řešený problém a vy tak zjistíte, proč se u vás třeba i v dospělosti objevuje akné, nebo co stojí za zvýšenou citlivostí pokožky.

Dermalogica

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření