3, 2, 1... Objevte 3 kroky, které vedou ke krásné pleti

Beauty svatostánek v Beverly Hills, kam se sjíždí celebrity už po notnou řádku let. Dermatologická klinika Dr. Harolda Lancera je vyhlášená a vyhledávaná nejen mezi slavnými, dveře si tu podávají všichni, kteří chtějí pro svoji pokožku, a potažmo i zdraví, jen to nejlepší. Proslulý specialista, Dr. Lancer, vyvinul vlastní řadu produktů, založenou na zkušenostech, které během let své praxe nasbíral. Díky tomu si mohou ženy na celém světě dopřávat exkluzivní péči i u sebe doma. Skin care kosmetika, nesoucí jméno po svém zakladateli, pomáhá už od roku 1985 a stojí na pár pilířích. Které to jsou? 

Lancerova metoda pro všechny typy pleti: Peeling, čištění a hydratace

Ano, tato 3 pravidla slouží k tomu, abyste se i vy mohli pyšnit nádhernou pokožkou. Polish, Cleanse and Nourish. Jedná se o snadnou třífázovou proceduru peelingu, čištění a hydratace, jež ovlivňuje přirozený regenerační cyklus pleti, který se s přibývajícím věkem postupně zpomaluje. Ovšem díky správné péči můžete opět nabudit buněčnou výměnu a podpořit tak přirozenou regeneraci kolagenu, čímž se zpomalí známky stárnutí. Dosáhnete mladistvého vzhledu, který si snadno udržíte. 

Vyzkoušejte na vlastní kůži...

Liftingový krém na oční okolí s diamantovým práškem

Lancer Eye Contour Lifting Cream je zázrak, který redukuje jemné linky a vrásky. Tak eliminuje otoky a tmavé kruhy, zabraňuje ztrátě elasticity pleti. Obsahuje směs postupně uvolňované kyseliny hyaluronové a bambuckého másla, jež poskytuje pleti hydrataci. Skvostný diamantový prášek zajišťuje fotoluminiscenci – jemně prosvětlí a vykouzlí mladistvě prozářenou pleť.

Lancer Eye Contour Lifting Cream

Nejen zázraky brandu Lancer objevíte u beauty stánku Madeforskin. Jedná se o internetový obchod, v němž snadno a rychle naleznete to nejlepší pro vaši pleť. Portfolio značek tvoří prémiové pečující přípravky, které hýčkají nejen pleť, ale i celé tělo. Na vlastní kůži je vyzkoušíte právě na ELLEphorii.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření