Krása začíná uvnitř, probudí ji nutrikosmetika

Věnujete péči svému tělu, nicméně občas se vám stejně objeví pupínky, začnou se lámat vlasy, zkřehnou nehty? Tělu mohou chybět živiny. Poté nestačí negativní projevy životního stylu zamaskovat silným krémem. Jde o povrchovou péči. Vše negativní vychází z vnitřku těla, a právě tam musíte začít napravovat chyby. „Potravinové doplňky jsou mnohem víc než kolagen nebo keratin,“ říká Francouzka Fleur Phelipeau, která stojí za značkou přírodní nutriční kosmetiky D-LAB nutricosmetics.

D-LAB nutricosmetics
Info ikona

Proč nutrikosmetika pomáhá?

Nutrikosmetika, též nutriční kosmetika, se řídí vizí, že krása začíná uvnitř. Právě každodenní stresy, strava chudá na mikronutrienty a další vnější příčiny se poté odráží na fungování našeho těla, ovlivňují stav pokožky, pleti i vlasů. Jak konkrétně fungují programy D-LAB nutricosmetics, předního francouzského brandu nutriční kosmetiky?

  • Výsledky jsou dlouhotrvající

  • Programy této značky obsahují 3 lahvičky – pro aktivaci, cílený účinek a detox. Právě tyto 3 kroky stačí k tomu, aby kompletní program zacílil na celkový organismus. Výsledky, které získáte po 2 měsících užívání programu, jsou dlouhotrvající. Tělo si vytvoří buněčnou paměť, a i když přestanete brát dvouměsíční balení, budete mít stále stejně skvělé výsledky.
  • Program na míru těla

  • Programy D-LAB nutricosmetics jsou úžasné i proto, že vy si můžete vytvořit ten, který je pro vás nejlepší, jedinečný. Můžete si tedy sestavit aktivaci, cílený účinek i detox na míru vašeho těla, všechny jsou mezi sebou kompatibilní.
  • Jedinečnost tobolek

  • Určitě vás potěší i skutečnost, že kapsle jsou vyrobeny z gastrorezistentního materiálu. Projdou tedy kyselým prostředím žaludku, aniž by se rozložily, a dorazí až do střev, kde se vstřebají.
  • Minimální dopad na životní prostředí

  • Tyto úžasné programy vznikají v továrně D-LAB INDUSTRY, a zde si vytyčili několik cílů, vedoucích ke snížení negativních dopadů výroby na prostředí, v němž žijeme. Jednak se pracuje pouze s nutným množstvím vody, omezuje se produkce odpadů, továrna se snaží být energeticky soběstačná. Rovněž se při výrobě využívají místní zdroje, tudíž se znatelně eliminují náklady na dopravu.
  • 100% ultrakoncentrované složení

  • Výrobky D-LAB nutricosmetics jsou vysoce koncentrované, doslova naboostované jedinečnými složkami, které konvenují našemu tělu. Vše se děje přirozeně, proto náš organismus snadno přijme změnu k lepšímu, kterou si je pak i schopen sám udržet.
Birdie
Info ikona

Vyberte si svoji péči

Úspěch D-LAB nutricosmetics vedl ke vzniku další značky nutrikosmetiky, a sice Birdie. Opět se jedná o přírodní řadu kosmetiky, kterou si zamilují především mladší dívky. D-LAB totiž funguje na delší a systematičtější bázi, během této doby umí dát do kupy i více zatížený organismus. Mladší tělo přece jen není ještě tak ovlivněné negativními faktory. Birdie je proto hravější, nabízí i různé kapky, práškové konzistence nebo gumové bonbony, které budete moct ochutnat právě u stánku značky Infokrása (Infokrasa.cz) na ELLEphorii. Právě linie Birdie byla navržena pro všechny, které chtějí každý den podávat maximální výkony, a přitom mít dobrý pocit ze svého těla a života. Aby se cítily dobře podle kritérií, která si samy zvolily. 

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Info ikona
Měření