Intimní pomocníci pro vaše zdraví

Možná si říkáte, že ELLEphoria je přece beauty festival. Ovšem všimla jste si, že právě do sortimentu parfumérií přibyla v posledních letech nová sekce? Výběr erotických pomůcek. Ty se totiž za poslední roky staly populárnější, pomohla tomu doba pandemie, kdy přibylo single lidí, kteří neměli možnost se nějak seznámit. Intimní rozkoše si proto obstarali jinak. A trend stále přetrvává, protože hračky pro dospělé se staly součástí milostného dovádění i těch, kteří jsou v páru. Zpestření intimních chvilek je prospěšné nejen vašemu vztahu, ale i zdraví.

Poznejte sexuální wellness

Nemáte s erotickými hračkami zatím moc zkušeností? Nevadí, na ELLEphorii se seznámíte s novinkami a technologickými inovacemi z oblasti sexuálního wellness. Objevíte bestsellery v této sféře a zasoutěžíte si o ikonické produkty Satisfyer (https://www.instagram.com/satisfyercom/), lídra v oblasti sexuálního zdraví. Uniknout vaší pozornosti tak nemůže Satisfyer Pro 2, ikonický produkt, který v roce 2016 způsobil revoluci. Má více než 100 000 recenzí na Amazonu v USA a Evropě. Čím je tak výjimečný?

Nezbytný kamarád v nočním stolku

Satisfyer Pro 2 se pyšní technologií Air-Pulse, která při svém prvním uvedení způsobila pozdvižení na trhu sexuálních inovací. Slibuje ohromující orgasmy, vezme vás na vzrušující dobrodružství pomocí pouhých několika pulzů. Elegantní tvar Satisfyer Pro 2 odborně obepne klitoris, aby nepřímo stimuloval až 8000 citlivých nervových zakončení tlakovými vlnami. Nepřímý přístup tak pomáhá podporovat větší vnímavost v hustě uložených nervových zakončeních a zároveň podporuje průtok krve a progresivní odezvu vzrušení. Díky vodotěsné úpravě (IPX7) lze tuto hračku bezpečně používat ve vodě, snadno se čistí. Sexuální wellness je zcela přirozená aktivita, která nám dělá dobře v mnoha směrech.

Satisfyer Pro 2
Info ikona

Jak pomáhají erotické pomůcky našemu zdraví?

Sexuální wellness je zcela přirozená aktivita, která nám dělá dobře v mnoha směrech. Chvilky rozkoší umí posílit imunitu, duševní zdraví i spánek, protože při pravidelném orgasmu je do těla vylučován oxytocin, přírodní hormon lásky, který zlepšuje náladu. Také se uvolňují endorfiny, dokonale zrelaxujete, zbavíte se bolesti a stresu. Vaše pozitivní vnitřní radost se odrazí i na půvabu, krásně se vám projasní pokožka, protože orgasmus podporuje krevní oběh v těle, a přináší tak více kyslíku do tělních buněk, což vede k rozjasnění pleti i zmírnění projevů stárnutí. Intimní pomocník umí také dokonale pozvednout i sebevědomí, právě Satisfyer pomáhá lidem dosáhnout plného sexuálního potenciálu přes posílení sebedůvěry. Ostatně to je jeden z pilířů „Satisfyer effectu“, v němž se pojí intimita a technologie, které společně vedou k nekonečné rozkoši.

Užívejte si, ale bezpečně

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání a certifikovaná sexuoložka ve společnosti Satisfyer, odhaluje další tabu, která se v o oblasti intimní mohou vyskytnout. A o tom neradi mluvíme. Megwyn proto  poskytuje tipy na to, jak se cítit dostatečně silná, nebo silný, na to mluvit otevřeně se svým partnerem o různých tématech z oblasti sexuálního zdraví a to tak, abyste byli oba spokojeni. Jde zejména o testování se na sexuálně přenosné choroby. Může se to zdát zvláštní. Bavit se se svým partnerem o  testování se tyto nemoci, ovšem je to zásadní pro to, abyste zůstali v bezpečí a zároveň sobě byli blíže jako pár. Další ožehavé téma je používání kondomu.  Nasadit jej cítit se sexy. Někomu to připadá trapné, ovšem správná manipulace s touto ochranou může být součást předehry a přinese i zajímavé zážitky. A pak také - někteří muži mají averzi k používání kondomu a říkají, že snižují citlivost. Ovšem slabší stimulace při použití kondomu může vést ke zlepšení výdrže muže. 

Hot Lover
Info ikona

Objevte svět nových rozkoší

Ať už jste muž nebo žena, single nebo v páru, homosexuál nebo hetero, mladí nebo staří, každý má své vlastní preference a potřeby. Inovativní technologie Satisfyer uspokojí každého, v nabídce mají i genderově neutrální produkty. Můžete si užít rozkoše s revolučními produkty Air-Pulse, stimulátory bodu G, masturbátory i klasickými vibrátory. Skvělý je i Hot Lover. Svému názvu opravdu dostojí, protože má funkci zahřívání. Na trh vyšel loni a stal se z něj jeden z nejpopulárnějších produktů. Proto nyní tato funkce obohacuje dalších 8 produktů. A pokud zmiňujeme technologické inovace, nesmíme opomenout svět aplikací.

Satisfyer Connect je právě bezplatná aplikace, jež integruje dotykovou, zvukovou haptickou zpětnou vazbu. Umožňuje tak uživatelům vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení, vytvořit si například vlastní šablony vibrací a bezproblémově lze ovládat i zařízení partnera. I s touto skvělou funkcí si užijete smyslový sex. O co se jedná? Umožňuje širší spektrum prožitků, protože zapojuje celé tělo a smyslové vnímání. Lze zapojit hudbu, která cílí na stejné oblasti mozku jako jídlo, drogy a sexuální potěšení. Pokud tedy propojíte svůj oblíbený playlist se sexem, pomůže to vaší mysli a vašemu tělu lépe vnímat rozkoš, protože hudbu vnímáme i jinými částmi těla než pouze ušima. Jen si vybavte, jakou euforii zažíváte na koncertě, a není to pouze tím, že se vašima ušima line příjemná muzika. Ostatně, i k milování hudba dost často patří. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com/cz

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Info ikona
Měření