Jak chutná podzim? V tónu Pumpkin Spice Cake

Pumpkin Spice Cake vytvoří domácí pohodu. Také si můžete ve vašem kávovaru Nespresso udělat nápoj plný energie, který si z domu odnesete take away v designovém tumbleru. Ano, je tu opět sezóna dýní, která v kapslích Nespresso nesmí chybět.

Speciální receptura Pumpkin Spice Cake

Na ELLEphorii poznáte v šálku kávy to nejlepší. U stánku Nespresso vás uvítá jedinečné kávové aroma. Těšit se můžete na několik klasických receptur kávy, chybět nebude tradiční podzimní limitka, sladká a kořeněná příchuť dýňového koláče v ikonické kávě Pumpkin Spice Cake. Receptura je originální svým aroma s tóny hřebíčku, skořice a kardamomu. Coffee Ambasadorka Nespresso, Pavla Marková, vám o kávě řekne mnohem více. „První sychravé dny lákají k zahřátí nad velkým šálkem voňavé kávy. Nejen v módě, ale i v kávovém světě se můžeme těšit na řadu podzimních trendů. Doplňte si svůj šálek kávy o stále oblíbenější rostlinné alternativy klasického mléka nebo o hřejivé koření, jako jsou skořice, hřebíček, zázvor či muškátový oříšek. Nejen, že vás tato káva ještě více zahřeje, ale tyto druhy koření mají i mnoho blahodárných účinků na vaše zdraví. Kuchyň mnoha z nás se již v prvních podzimních dnech provoní dýňovými recepty. Nyní si můžete aroma sladkého dýňového koláče dopřát i ve vaší Nespresso kávě – limitovaná edice Pumpkin Spice Cake je dostupná pro oba Nespresso kávovary – Original (110ml) i Vertuo (230 ml) a potěší vás sladkými tóny dýně, které evokují dýňový koláč, v kombinaci s kořeněnými tóny kávy, připomínajícími skořici a hřebíček.“ Ochutnejte podzim v kávovém kabátku i vy.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření