Vkročte do beauty street a vyjádřete svůj půvab tisíci způsoby

Již skoro dvě desetiletí představuje Douglas synonymum krásy, péče a stylu. Zákazníkům nabízí portfolio různorodých produktů, které kompaktně představují unikátní beauty partnery naší každodenní kosmetické rutiny. Nejedná se však o povrchovou péči, v Douglas věří, že krása znamená mnohem více než jen vzhled. Zákazníky proto motivují k vyjádření sebe samých, jejich osobnosti a vyzdvihnutí jejich jedinečnosti. Douglas je tak místem, kde se každý může naplno projevit a oslavit svou krásu v ryzí podobě. K dispozici má opravdu stovky pomocníků!

Tradice i trendy

Jistoty. Přesně je naleznete v této parfumerii. Kdo si oblíbí must haves tradičních značek, může pro ně chodit stále dokola. Kdo však rád objevuje inovace, tomu Douglas nabízí i nové trendy značky. Luxus i cenově dostupnější produkty zde mají své místo. Stejně jako výrobky v exkluzivním zastoupení. Celý sortiment pak doplňuje privátní značka Douglas Collection, pod kterou spadají produktové řady líčení i péče o pleť, vlasová kosmetika, limitované sezonní kolekce a dokonce speciální řada pro muže.

Douglas kosmetika

Skincare od profesionálů

Každé seznámení je opatrné, možná se nevyhnete nesprávným krokům. To platí i na poli skincare. Abyste vytěžili maximum z každého výrobku, je vám k dispozici i špičkový servis profesionálů Douglasu, a to napříč všemi kanály, online i offline. Tým profesionálních make-up artistů, skincare expertů a konzultantů vám vždy rád poradí s výběrem správného produktu. A to platí v rámci každodenních nákupů ve dvou desítkách prodejen v ČR, tak i během velmi oblíbených nákupních eventů, tedy rovněž pro listopadovou ELLEphorii v Empire Hall ve Slovanském domě v Praze. Ti nejlepší make-up artisté Parfumerie Douglas z České republiky i Slovenska se právě během tohoto beauty svátku utkají v Grand finále soutěže Yves Saint Laurent Make-up Master a předvedou účastníkům nejnovější trendy v líčení. To vše pod záštitou Yves Saint Laurent, ikonické značky, jejíž filozofie je o svobodě a překonávání hranic. Těšit se můžete na již ikonickou Beaty street, kde budete moct vyzkoušet nové i exkluzivní značky včetně podzimní Douglas Collection. Nákupy podzimních must haves mohou začít!

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na Ellephoria.cz.

Měření