INSTA beauty look: dokonalé řasy

„Holka od vedle”, do které bychom to nikdy neřekli, je najednou neskutečná kočka, kamarádčina snídaně je na pohled neskonale chutná a zdravá a slunce svítí… často to ale není úplně pravda. Dotyčný nebo dotyčná prostě umějí cvaknout hezkou fotku a navrch použít ten správný filtr. Fakt je ten, že se na to pak hezky kouká. 

Řada žen a dívek se zbytečně trápí, že nevypadají tak skvěle, jako jejich idoly na internetu. To ale není potřeba! Existuje totiž několik velmi jednoduchých triků a „udělátek”, které umožní (skoro) dokonalého vzhledu dosáhnout i v běžném životě. 

Asi se shodneme na tom, že základem obličeje a tedy skoro každého looku, jsou oči. Díky pohledu dokážeme působit svůdně, zranitelně, smutně i vesele…teď už jen vybrat správné líčení a hlavně řasenku.

Aktuálně oblíbeným filtrem na sociálních sítích je ten, který zvětšuje oči a dodává jim plachý a něžný pohled pohádkové laně. Právě tímto filtrem se inspirovala značka L´Oréal Paris a představila novinku – řasenku False Lash Bambi Eye. Ta je určená nejen silným ženám, které vědí, že ženské zbraně zmůžou skutečně mnoho. Řasy jemně natočí, nevytváří žmolky, zato efekt objemu je dokonalý. Má totiž velice šikovný kartáček, který řasy obalí bohatými pigmenty a ty na řasách zůstanou až do samotného odlíčení.

Val Garland, Global Makeup Artist L´Oréal Paris, o této řasence dokonce říká:

False Lash Bambi Eye
O řasence se říká, že dokáže proměnit vaše oči, tato však dokáže změnit celý look! Pohled laně je pro mě věčnou múzou a tato řasenka se zařazuje mezi moje oblíbenkyně. Nanáší se tak snadno, že je to pro mě téměř bez práce. Zbožňuju ji!

Pokud netoužíte zrovna po plachosti, ale inspiruje vás třeba lehce přidrzlý pin up styl, je tu řasenka L´Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll. Ta se specializuje na skutečný objem horních i spodních řas, má dlouhotrvající efekt a ještě navíc voňavé složení. Takže s chutí do toho – vlnka na čele a padesátky jsou zpět.

Jestliže ani pinup není právě vaší parketou, pak zkuste třeba řasenku Unlimited od L´Oréal Paris, ať v běžné nebo voděodolné verzi. Obě totiž řasy prodlouží tak, že jim každý filtr bude krátký a navíc budou vypadat jako ze salonu. Řasy jsou díky prodlužující formuli s každým tahem natočené a drží, ať už vás čeká během dne cokoliv. Kromě speciální formule se řasenka Unlimited může chlubit také inovativním a ohebným kartáčkem, který umožní dostat se jednoduše ke každé řase s naprostou přesností. 

Unlimited od L´Oréal Paris

Netrapte se domnělou dokonalostí sociálních sítí! Věnujte svým očím péči řasenek od L´Oréal Paris a žijte skutečný život.